Todd Terje вперше виступить в Києві на вечірці Ballantine’s True Music

Опубликовано 24 декабря 2019 г.

День всіх закоханих під сонячне диско.


Норвезький знавець чіпких мелодій Тодд Тер’є вперше виступить перед українською публікою. Сеанс безтурботної та сонячної музики відбудеться 14 лютого. Місце виступу стане відоме згодом.

Facebook-подія

Тер’є привозить цей настрій за підтримки Ballantine's True Music. Це серія музичних івентів, які підтримують справжню, пристрасну, безкомпромісну музику, задають тренди, а не слідують ним. 

Тер’є Олсен, справжнє ім’я музиканта, народився у 1981 році норвезькому містечку Мйондален, свій псевдонім взяв на честь Тодда Террі — продюсера, який прославився міксом хіп-хопу та хаус-музики.

Олсен закінчив музичну школу за класом клавішних, а його батько слухав в машині Кріса Рі та Хенка Вільямса. Як Олсен став створювати танцювальну музику? Все змінив 1999 рік і трек Бьорна Торський «Sexy Disco», який він почув. Тоді Тер’є все для себе вирішив.

За всю свою кар’єру Тер’є випустив всього один альбом, але цього було достатньо, щоб привернути ще більше увагу до себе. Платівка «It's Album Time» вийшла в 2014 році і потрапила до списку кращих альбомів року за версією Pitchfork, Spin, Resident Advisor, NME, та Q. На одному з треків навіть заспівала легенда рок-музики - Брайан Феррі.

Тодд Тер’є робив ремікси на треки Hot Chip, Bombay Bicycle Club та легенду кантрі Доллі Партон. Продюсував земляка, електронщика Lindstrøm, а також став співавтором двох пісень на альбомі шотландських рокерів Franz Ferdinand «Right Thoughts, Right Words, Right Action» («Evil Eye», «Stand on the Horizon»).

Під час виступів Тер’є говорить зі слухачем не жанрами, а суттю цих жанрів — ритмом, звуком, мелодією, не виділяючи щось одне, а роблячи приємний, ненав'язливий мікс, до якого постійно хочеться повертатися.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев