У Києві відбудеться фест психоделічної музики та мистецтва Vertuha Arts Festival

Опубликовано 2 августа 2019 г.

Love'n'Joy, TBPOFT, Lucas Bird, Blake Maloka, The Unsleeping + театр та візуальне мистецтво. 


Основною метою першого українського Vertuha Arts Festival є культурний обмін.

Фестиваль психоделічної музики та мистецтва відбудеться 31 серпня на території Палацу Культури «Куренівка».

На унікальному фесті буде 5 сцен, де зіграють понад 40 гуртів, діджеїв й митців. На Vertuha Arts Festival буде:

– одразу 2 головні live-сцени, що діятимуть послідовно одна навпроти одної;

– стилізована recycle-stage, для привернення уваги до екологічних проблем;

– сцена вінілової музики;

– освітня програма Music Business Speaking Session;

– театральні перфоманси;

– психоделічне liquid show;

– художні інсталяції.

– стріт-арт;

Прообразом і партнером фестивалю став Reverberation festival, який проходить у Дрездені за підтримки місцевих митців та влади. Головний організатор Reverberation festival — Робін Хеллер стане ключовим гостем програми. Окрім вінілового лайв-сету, він  виступить спікером в Music Business Speaking Session, в якій також братимуть участь організатори фестивалів, PR-спеціалісти, booking-експерти та багато інших представників музичної індустрії.

Місце проведення Vertuha Arts Festival було обрано не випадково. Концепція фестивалю та Палацу Культури «Куренівка» співпадають у тому, що підтримка сучасного мистецтва та культурно-освітніх заходів в Україні є пріоритетним напрямком для обох організацій.

Важливо, що всі учасники погодилися приймати участь у фестивалі безкоштовно, щоб зробити фестиваль максимально доступним для відвідувачів. Виступи вже підтвердили наступні українські та зарубіжні артисти:

Love'n'Joy, TETOUZE, TBPOFT, STRAYTONES, Omodada GEE, «Адвокати», Lucas Bird, Pree Tone, Blake Maloka, Teampache, DJ J Don, The Unsleeping, Klim Beats, Postman, August J, Our Atlaantic, ZfeelZ, Pop.Lava, Kraken Landau, Bye Nothing, Valentin Boyko, Cloud Jam, Heller Than Hell, MACKA, Seba Koreckiy, Kosta, Ashcat, Titeev, Dramateeq, Timan, Chocollaba, Hawx, Wootabi, Dzen9 та інші.

Окрім музики основними напрямками фестивалю є візуальне мистецтво, театр та екологія.

Кошти вилучені з продажів квитків підуть на підтримку ініціатив ПК «Куренівка», покриття організаційних витрат Vertuha Arts Festival, та на організацію наступного, ще більш масштабного фестивалю Vertuha Arts Festival 2020.

P.S. Якщо у вас є жага самовиразитись та ви знаєте що і як хотіли би презентувати публіці, пишіть організаторам на пошту vertuhaartsfestival@gmail.com, а в темі листа вкажіть «Заявка на участь – назва проекту/інсталяції тощо».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев