У Києві відбудеться космічний концерт Mustelide

Опубликовано 28 октября 2018 г.

Нетиповий виступ електронної принцеси.


Синті-поп діва Mustelide, прямо з Берліна, везе до Києва нову програму, виткану зі звуків аналогових синтезаторів та семплів пташиних голосів.

Концерти Mustelide виділяються магічною атмосферою, а сама Наташа каже, колір її музики — фіолетовий. Саме тому Планетарій — найкраще місце для особливого та унікального сольного виступу в Києві.

Планетарій, 3 листопада, 19:30.

Квитки

Facebook-зустріч

Mustelide — сольний проект Наталії Куницької, учасниці культової білоруської групи «Серебряная Свадьба». Її дебютний альбом, що вийшов в 2014 році, був визнаний в Білорусі найкращим інді-поп/електронним релізом року. З виходом другого альбому в 2016 році вона отримала нагороду, як «найкращий сольний виконавець Білорусі». А для запису третього альбому в цьому році вона переїхала в Берлін в пошуках нових музичних відкриттів.

На рахунку Mustelide 5 відеокліпів, кілька престижних нагород і участь в таких великих музичних заходах як Reeperbahn Festival (Німеччина), Tallinn Music Week (Естонія), MENT Festival (Словенія), BUSH (Угорщина), Jazz Koktebel (Україна), Atlas Weekend (Україна), і всесвітньо відома арт-резиденція OneBeat (США), де Наташа в 2017 році стала однією з 25 учасників відібраних з 4000 претендентів з усього світу.

У жовтні 2018 році вийшов кліп на пісню «Thum Nyatiti», написану в рамках резиденції в співавторстві з кенійським музикантом Рапасом Отіено, де вони використовували авторські інструменти і оригінальний підхід до звуковидобування.

Mustelide

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев