Улюбленець Арміна Ван Бюрена та Міка Джаггера: бразильський діджей ALOK їде до Києва

Опубликовано 2 августа 2021 г.

Добірний бразильський хаус у Києві вже через місяць.


Понад мільярд прослуховувань на Spotify, визнання DJ Mag і Billboard Dance 100, платинові рекорди в різних країнах світу, від Франції до Китаю, колаборації з Арміном Ван Бюреном і Vini Vici. 9 вересня в нас буде шанс дізнатися, що таке кращі сети родом із Бразилії — діджей ALOK зіграє на Арт-заводі «Платформа».

Історія артиста досить феноменальна: він почав діджеїти в 11 років, а вже в 15 — став продюсером. ALOK — справжній вундеркінд від хаусу, і, можна сказати, Моцарт нашого часу. Адже знаменитий австрійський композитор теж почав писати музику ще в дитинстві.

ALOK: «Музика була моїм всесвітом із самого народження. Мої тато й мама — psytrance-діджеї і продюсери. Отож, я вбирав енергетику електронної музики вже змалку. Так, весь мій світ — це музика».

І Ось лише деякі музичні досягнення бразильського майстра електронної сцени:

  • ALOK — перший бразилець, треки якого отримали понад 1 мільярд прослуховувань на Spotify.
  • Він — єдиний бразилець, який увійшов до рейтингу «100 кращих діджеїв світу Billboard Dance 100».
  • На одному з найбільших музичних фестів світу Rock in Rio ALOK став першим електронним артистом, який виступив на головній сцені.
  • ALOK — завсідник головних світових фестивалів: Tomorrowland, Burning Man, Ultra Music Festival, Ushuaia Ibiza, Creamfields та багатьох інших.
  • На його рахунку — подвійний платиновий рекорд в Італії й золотий рекорд у Франції за хіт «Hear Me Now» (за участю Bruno Martini & Zeeba).

Хаус, ф’ючер-хаус, діп-хаус — музика ALOK охоплює всі грані цього жанру.

Треки «United» з Арміном Ван Бюреном і «Favela» з норвезькою співачкою Ina Wroldsen, «Innocent» з Yves V, «Do it Again» зі Стівом Аокі, «Party Never Ends» з Quintino, «On & On» з Dynoro: десятки колаборацій ALOK доводять, що його музика захоплює не тільки слухачів, а й професіоналів музичної індустрії.

А одного разу сам Мік Джаггер попросив діджея створити версію його пісні «Gotta Get a Grip». У підсумку — трек став одним із найпопулярніших у репертуарі легендарного рокера.

Компанію ALOK у столиці складуть резиденти Basside Sho, Kemper, Timkov і MC Armo, а також резидент DJFM MR.X, особистість якого й досі не розкрита. 

9 вересня на Арт-заводі «Платформа» бразильський електронний геній захопить Київ своїм талантом: не пропустіть цю подію і ви!

Квитки на сайті.

Подія у Facebook.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев