Vakula анонсував альбом за участю друзів

1
Опубликовано 12 июня 2020 г.

Серед них — Дорн, Jamala, Sunsay та багатьох інших.


Український музикант та саунд-продюсер Михайло Вітюк (він же Vakula) готується до нового етапу в своїй творчості. Ще в середині нульових він став чи не першим українським електронним артистом, який домігся світового визнання. За спиною в нього десятки релізів на провідних європейських лейблах, гастролі від Токіо до Нью-Йорка, виступ на Boiler Room, регулярні попадання в чарти вінілових магазинів.

Тож зараз Vakula робить лише те, що йому подобається та з тими, з ким йому цікаво працювати.

Вже 19 червня на лейблі Mnogo Vody вийде новий альбом Vakula «Вне времени». Це 13 пісень, які існують поза трендами й тенденціями моди.

Серед зіркових гостей платівки: учасники гурту «кАчевники» — MC Fame, DenDaFunk та Sunsay, Jamala, MONATIK, репери Fuze, J Scope, OCRAN і багато інших.

Альбом вийде на доступний для попереднього замовлення.

А першим синглом альбому став новий спільний сингл Vakula та Івана Дорна «Давай попробуем» — це погляд через замкову щілину в новий світ Vakula, який він вибудував у своїй власній студії в Конотопі. Тут вдосталь різних музичних фарб: фанк, скретчі, семпли та чіпкі біти, чуттєвий соул від запрошених вокалістів і багатство живої музики — струнні, духові, гітари.

Mnogo Vody Vakula

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий