Віртуозний трубач Андреа Джуффреді, який працював з Енніо Морріконе, Лучано Паваротті та іншими, вперше виступить в Києві

Опубликовано 27 сентября 2021 г.
Автор: Open.ua

Один з найкращих трубачів світу вперше в Україні.


Віртуозний музикант сучасності Андреа Джуффреді 23 жовтня вперше виступить в Україні. Віртуозний італійський трубач, який по праву вважається одним з найрізноплановіших музикантів світу, зіграє на сцені Caribbean Club Concert Hall у супроводі зірок джазової сцени столиці.

Зворушливе виконання та неймовірна майстерна гра на сцені привели Джуффреді до схвальних відгуків та концертів по всьому світу. Він комфортно та впевнено почувається в різних жанрах: від класики до сучасності. Андреа Джуффреді був першою трубою в оркестрі Filarmonica della Scala під керівництвом легендарного італійського композитора Енніо Морріконе. 

Серед інших численних музичних проєктів, в яких брав участь Джуффреді: благодійні концерти Pavarotti & Friends, де він був першою трубою та виступав разом з Джорджем Майклом, Лучано Паваротті та Енріке Іглесіасом; а також виступи у складі квартету з Лайзою Міннеллі у телепрограмі італійського телеканалу «Rai 1» – «Porta a Porta».

23 жовтня на сцену Caribbean Club Concert Hall разом з Андреа Джуффреді вийдуть талановиті українські музиканти: Дмитро Александров (саксофон), Родіон Іванов (фортепіано), Олег Марков (барабани) та Олександр Ємець (бас).

Придбати квитки на концерт можна на сайті.

Подія у Facebook.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев