The Chemical Brothers у Києві: «Hold Tight Київ»

Опубликовано 18 июня 2019 г.

Третє і найефектніше пришестя «Хімічних братів» до Києва.


 

«If you ever change your mind about leaving it all behind
Remember, remember, no geography
Me, you and me
Him and her, and them too
And you, and me too
I'll take you along, I'll take you along with me»

Знавці електронної справи The Chemical Brothers завітали до нашої країни вже втретє. Клоунів та танці світла з першого виступу у Києві в далекому 2007 році з пам’яті стирає час, перформанс в рамках Atlas Weekend 2018 був, звичайно, вражаючим, але все ж скороченим, фестивальним.

А ось виступ британців 15 червня в МВЦ здивував й закарбувався в пам’яті на довгі роки. Чому? Ось лише декілька причин.

Це був сольний виступ The Chemical Brothers, гурт не підганяв фестивальний таймінг чи ще якісь проблеми.

Тож Том Роулендс та Ед Саймонс представили повноцінну концертну програму, з усім кращим за більше ніж 25 років спільної діяльності.

Британці не паразитують на перевірених хітах — багатотисячне божевілля під «Block Rockin' Beats», «Hey Boy Hey Girl», «Galvanize», звичайно, було, та третя частина виступу складалася з нових номерів зі свіжої платівки «No Geography».  

А це і найсвіжіший сингл «Братів» «Eve of Destruction» з Aurora, і безумовний хіт «Got to Keep On», і «Free Yourself» з текстом американської громадської активістки Діани ді Пріми, і трек «No Geography» з уривком вірша Майкла Браунстіна «Geography».

З перших хаотичних звуків й величезних зображень на екрані усі відвідувачі концерту добровільно перетворились на піддослідних The Chemical Brothers.

Кожен трек, промінь світла та помах рук Роулендса та Саймонса наче підживлював багатотисячний натовп, зголоднілий до першокласного електронного шоу.

Ось під слова «Just remember to fall in love. There's nothing else» на екрані біжать назустріч один одному хлопець та дівчина («Swoon»), ось екран заливає різнокольоровими фарбами, а в цей час в залі з’являються величезні шари («Saturate»).

Також британці майстерно поєднували одразу декілька пісень в одному номері («Star Guitar» + трек New Order «Temptation»), а також «Leave Home» + «Song to The Siren» + «C-H-E-M-I-C-A-L».

Під кінець на сцені раптом з’явивилось двійко роботів, з вух яких йшов дим, натякаючи на фінал. Електронні експерименти тривали дві години й завершились рейвом під «The Private Psychedelic Reel» та зображенями чортів, святих й танцями церковних фресок.  

Легендарні британці The Chemical Brothers підтвердили статус першокласних зірок свого жанру. Вони самі встановлюють планку досконалості й продовжують насолоджуватись тим, що люблять все життя — Музикою.  

Олексій Подчашинський

Фото: Катерина Дебкалюк

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев