Гурт Epolets презентував «Правду»

Опубликовано 15 апреля 2020 г.

Пісня про біль самотності, біль від правди, про біль, яку завдають близькі люди.


 
Новий сингл рокерів Epolets «Правда» багатьом прихильникам гурту знайомий — раніше рокери часто грали її на концертах. Музиканти вирішили, що зараз найвлучніший момент для релізу саме цієї пісні.
 
«Це пісня про біль. Про біль самотності, про біль від правди, про біль, яку завдають близькі люди. Немає однозначної відповіді про що вона. Ця пісня в мене самого в різні періоди викликає абсолютно несхожі емоції. Ми вирішили зробити прем'єру саме зараз, можливо хтось з вас прокричить її разом з нами і йому стане від цього легше», — розповів фронтмен гурту Павло Варениця.
 
Анімовану відеороботу до пісні створювали сам Павло Варениця та Ігор Дабичев, який також знімав відео на пісню «Пограймо». 
У багатьох може постати питання «Чому російською мовою?» Але переписувати та перекладати пісні Павло вважає недоречним і не зовсім чесним: 
 
«Так, можливо когось зачепить, а у когось бомбане через факт, що пісня російською мовою. Запевняю вас, це не тенденція й не меседж. Це миттєвий крик душі, у якого немає конкретної мови. Можливо мені вдасться перекласти її українською, але поки що я не підібрав вдалих слів для заміни оригінальних!»
 
Останні кілька років хлопці працюють з Юрієм Яхно на студії «KS Records». «Правду» писали теж там, бо це вже як міцні стосунки подружжя, побудовані на довірі. 
 
Вдихнув нове життя у цей трек і гітарист Павло Великохатський, який був запрошений у якості сесійного музиканта. Пісню йому не вмикали, аби створював свої партії «незамиленим вухом».

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев