«Лайв» дня: Христина Соловій та Любомир Мельник у Малій Опері

Опубликовано 4 апреля 2018 г.

Наживо у Малій Опері.


Христина Соловій презентувала акустичну версію пісні «Fortepiano» в дуеті з найшвидшим піаністом світу Любомиром Мельником.

Запис зроблено на днях під час живої сесії в столичній Малій Опері.

Продакшн: Zukovich Films

Режисер: Анатолій Зеленько. Оператор-постановник: Іван Ничипорук. Оператори: Олег Гієнко, Роман Пух, Олександр Ярошенко.

Запис та зведення звуку: Валентин Жуленко.

Стиль Христини: Віталій Бірковський, Артем Клімчук.

MUAH: Марина Скочко, Ірина Скочко.

Фото, відео бекстейдж: Тарас Ковальчук, Kate Howard.

Христина Соловій: «У мене була ідея зіграти пісню “Fortepiano” акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій я написала її. У напівтемряві, при свічках за клавішами мого старенького фортепіано “Україна”. Коли я дізналась про всеукраїнський тур Любомира Мельника, то відразу уявила, як зазвучить “Fortepiano” з його стилем гри.

Спочатку це здавалось нереальним, але я наважилась написати йому і отримала швидку відповідь. У нас було кілька годин до зйомок, коли ми зробили аранжування. Це, фактично, імпровізація. Наша перша зустріч була дуже емоційною. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, — сягає коренів українського народного мелосу».

До слова, у квітні канадський піаніст українського походження проведе турне по Україні. Деталі

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев