«Лайв дня»: київське шоу ONUKA «MOZAЇКА»

Опубликовано 22 марта 2019 г.

Ще один фрагмент мозаїки ONUKA.


Повноформатний запис наймаштабнішого концерту в історії гурту — відсьогодні на YouTube.

Пісні з другого повноформатного альбому ONUKA «MOZAЇКА» і новий матеріал, оркестр НАОНІ та багатотисячна зала київського клубу Stereo Plaza, кінетичне та лазерне шоу. 22 березня, у День народження Нати Жижченко та рівно через рік після виходу альбому, гурт презентує відео з його прем’єри.

«Лайв» у Stereo Plaza — це цілісна історія, що сьогодні якнайширше показує пишність та багатогранність електро-фолк гурту. Він має сюжетну лінію та драматургію, і етап за етапом розкриває усі щаблі дискографії ONUKA.

Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA:

«Співпадіння трапляються, та не цього разу. Лайв виходить через рік після релізу MOZAЇКА, і є для нас своєрідним підсумком роботи з матеріалом лонгплею. З одного боку, ми воліли поділитися найкращим, що нам вдалось зробити на сьогодні. З іншого — отримати той самий погляд збоку, проаналізувати себе та почати рухатись далі».

Цьогоріч презентація альбому продовжується і набирає оберти. У квітні ONUKA вирушає у європейський тур, що охопить 6 країн. Вперше «MOZAЇКА» прозвучить у Швеції та Фінляндії, а восени оновлену програму з оркестром НАОНІ буде презентовано і в Україні.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев