«Люблю … там де ти і є життя»: JAMALA представила нову пісню та кліп «Люблю»

Опубликовано 24 мая 2024 г.
Автор: Open.ua

«Кохати попри все!»


Перебуваючи на останньому місяці вагітності, співачка JAMALA не припиняє свою активну діяльність. Так, артистка представляє для шанувальників нову пісню «Люблю», яку почала записувати вже знаючи, що чекає на третю дитину. Саме написання нового треку в період вагітності додає неабиякої чуттєвості цьому синглу.

Кохання, на думку JAMALA, це і є життя:

«Ця пісня адресована всім тим, хто вірить у кохання в усіх його проявах: чи це любов до чоловіка, чи до дитини. Стукає серце,

Новий шлях проб'ється, І це знак, що буде життя!

Стукає серце, новий шлях проб'ється і це знак що буде життя… Та любов, яка  надихає».

У кожного це натхнення своє, своя любов. Але там де є ця любов, там, — і є життя.

«Кохати попри все!

Що далі — не знаю,

Та знай: я в тебе є», — співає JAMALA.

«Попри все завжди пам’ятати та не забувати це світле почуття, бо де є кохання, там, — і є життя. Там де є ця любов, там, —  є продовження і, обов’язково, —  є надія. І ми можемо бути невпевненими, розгубленими, самотніми, і це нормально. Але, мені здається, те що дає людям надію —  це дійсно очікування, надія на те, що ми одного дня злетимо від цього почуття, і будемо кохати попри все. І є такі константи як чоловік, жінка, народження, як океан, ріки… все це говорить про те, що там, де ти, — і є життя”, — розповідає співачка JAMALA.

Разом з піснею JAMALA представляє глибоку та яскраву відео роботу, режисером якої став Павло Буряк. Не дивлячись на простоту відео,в ньому закладено багато символізму та деталей.

Павло Буряк, режисер відео:

«У відео ми хотіли відтворити слова пісні, перенести музичний ритм на відео за допомогою декількох сюжетних ліній. І мені здається, що це вдалося. Я намагався показати паралельним монтажем рух героїв: пари та хлопчика, де хлопчик є якраз плодом кохання цієї пари. Одна з технік зйомок, яка була використана у цьому відео, — це рух по колу з рухомою платформою.

Що стосується хореографії контемпорарі, вона не тільки про ритм у цьому відео, а й про відчуття моменту, відносин та візуалізація станів, в яких перебувають наші герої. Також хотілося показати, як змінюється простір, залежно від руху героїв — від світлого до темного, від замкнутого до більш відкритого простору від, темного до сонячного світла, а також поєднати це з ніжністю Джамали через образи та сет з квітами. Через цей монументалізм постаті, який є у Джамали, де вона як жінка, як мати, як дружина, як певний такий яскравий герой нашого часу, країни, вона от транслює такі думки».

Слухати пісню JAMALA «Люблю» на стрімінгах

Jamala

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев