Новий кліп: Balaklava Blues «Hand in hand»

1
Опубликовано 20 марта 2020 г.

Quarantine 2020.


 
Нове відео дуету Balaklava Blues на пісню «Hand in hand» натхненне вільним часом під час карантину, спричиненого вірусом COVID-19. У кліпі люди з різних частин світу (Мексика, Індія, Ірак, Угорщина та багато інших) старанно миють руки, щоб вберегти себе й близьких від хвороби.
 
Марічка Марчик, Balaklava Blues: «Миття рук з милом — це те, що зараз об’єднує людей всього світу у боротьбі з нищівним вірусом. Це те, що нас захищає. Це наша зброя.
 
Першою відгукнулася на мій пост в Facebook і надіслала відео дівчина з Китаю. Нам здалося це дуже символічним, бо першими несвободу пересування та вибору через коронавірус відчули саме жителі Китаю. Відео рук посипалися з усього світу, від людей різних рівнів достатку, різного віку, різних професій. Серед них є руки військових, які сьогодні вибрали не заточити себе вдома, а захищати Україну в окопах. Руки їхні пропитані нашою землею, їх майже неможливо відмити, поливаючи себе з пляшки. Бо воду їм доводиться економити.
 
Надзвичайно щемливою є історія людини похилого віку, інваліда, волонтера, який вже 6 років шиє пояси та нижню білизну для військових. В нього немає телефона з камерою. І він надіслав мені опис, дуже літературний, як саме він миє руки зараз, коли вірус прийшов в Україну.  Ще одне унікальне одне відео, яке увійшло до цього кліпу  це коли маленькі дитячі ручки вперше тримали в руках шматок мила для наших зйомок “Hand in hand”».
 
«Hand in hand» — лірична народна пісня з Дніпропетровщини, створена до вистави «Собаки Європи» («Dogs of Europe») Білоруського Вільного Театру. Світова прем'єра вистави заявлена у травні у культурному просторі Барбікан у Лондоні, де Balaklava Blues мають наживо співати та грати у виставі. Цілком можливо, що дату прем’єри вистави буде перенесено.
 
Balaklava Blues

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Татьяна я 24 марта 2020 г. 14:07
    Актуально, да.