Новий кліп: Джамала «Вірю в тебе»

Опубликовано 30 марта 2021 г.

 

Пісня про віру в дітей і про віру в себе, тому що всі ми трошки діти.


Режисером нового кліпу Джамали на композицію «Вірю в тебе» виступила Анна Копилова, яка вже працювала зі співачкою (відео «Крила» і «Шлях додому).

Одними з героїв нового відео стали чоловік Джамали Бекір Сулейманов і сини співачки Емір-Рахман і Селім-Гірай.

Джамала:

«“Вірю в тебе” — це пісня про віру в дітей, які обов'язково повинні стати хорошими людьми, коли виростуть. А ще вона і про віру в себе, тому що всі ми трошки діти.

Дуже складно було зняти відео на пісню, якою ти сказала вже все, що думаєш і відчуваєш.

Аня Копилова запропонувала чудову ідею — у відео розповісти про батьківство. Адже в житті вже рідко зустрінеш поділ на тільки чоловічі або суто жіночі професії, а ось з приводу розподілу ролей у вихованні дітей досі існують стереотипи: мовляв, мама повинна займатися всім, а тато — як вийде.

Ми вирішили показати реальних батьків, які проводять час зі своїми дітьми: займаються спортом, гуляють, купають, годують...

А ще вперше показана моя сім'я і мій типовий день — зустрічі в офісі, репетиція, теплий вечір з рідними чоловіком і синами. Ми намагалися показати реальне життя без купюр, з акцентом на історії чудових батьків».

Композиція «Вірю в тебе» увійшла до нового альбому Джамали «МИ». Серед інших пісень платівки — недавній сингл «Вдячна», композиція «Like a Hero» — англомовна версія саундтреку для фільму Агнешки Холланд «Ціна правди» та інші.

Основні композиції нового альбому записувалася на львівській студії Jenny Records влітку 2020-го. Саундпродюсерами записи виступили Микола Усатий і Діма DredLock, а співавторами пісень разом з Джамалою стали Олександра Макаровська, Андрій Чмут, Тетяна Милимко і Дарина Федоренко.

Нагадуємо, концертна презентація альбому «МИ» відбудеться в Києві 14 травня в МЦКМ «Жовтневий палац».

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев