Новий кліп The Hardkiss «Сестра»: трилер про сестринство та порятунок

Опубликовано 9 декабря 2021 г.

«Японські мотиви» та перевлаштування холу готелю «Національний» в Києві.


«Сестра» — пісня з альбому The Hardkiss «Жива і не залізна», який вийшов у травні цього року. Кліп — гостросюжетний трилер про сестринство та порятунок.

Ігрові кліпи із сюжетними лініями гурт The Hardkiss знімає дуже рідко — це завжди експеримент. Головну ідею ілюстрації пісні «Сестра» Вал Бебко та Юлія Саніна виношували майже три місяці. «Були варіанти зняти ліричну та повсякденну історію, але ми зрештою зупинилися на драйві та кіношному арті, — розповідає Вал. — Під час підготовки до кліпу ми з Юлею переглянули два-три десятки найголовніших світових екшенів. Такої кількості бойовиків ми, мабуть, за останні десять років не бачили. Надихалися…»

У головних ролях кліпу The Hardkiss — Юлія Саніна та 18-річна українська акторка Аліна Чебан. «На дівчину ми звернули увагу цього літа — на зйомках фільму «Найкращі вихідні». Аліна має таку яскраву й харизматичну зовнішність! Ми ще не вигадали сюжет для «Сестри», але вже бачили в цій ролі дівчину. Наша “Сестра” — це історія спасіння. Кліп схожий на сцену з фільму, де глядач має право сам придумати початок і фінал», — розповіла Юля Саніна.

«Japanese Dancer» — саме так можна назвати Юлію Саніну в новій історії The Hardkiss. У кліпі «Сестра» є танцювальний фрагмент, який для фронтвумен гурту поставила хореограф Лада Касинець, а дія відбувається на фантазійному Сході.

«Відтворити «японські мотиви» в Києві виявилося не так просто. Для цього довелося намучитися з локаціями та навіть перебудувати хол київського готелю «Національний». Ми будували-будували та збудували. А потім усе рознесли на дрібні шматочки… Приємного перегляду, брати та сестри!», — пригадує Вал.

Пісня «Сестра» неодмінно увійде до трек-листу ювілейного шоу «Десять», який гурт The Hardkiss представить 18 червня 2022-го на НСК «Олімпійський». Квитки на концерт: thehardkiss.com

Фото: Ілля Колотій

The Hardkiss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев