Новый клип группы «Тартак»

Опубликовано 23 мая 2016 г.

«Тартак» и друзья.


В первом новом клипе за год, команда «Тартак» собрала друзей-музыкантов — O.Torvald, «Крихітка», «Фіолет», Марию Бурмаку, «С.К.А.Й.», Mari Cheba и многих других.

Сашко Положинский («Тартак»): «Пісня “Жити” для мене найважливіша у нашому альбомі “Ввічність”. Вона є останньою, п’ятнадцятою, піснею в альбомі й, ніби, підбиває підсумок усьому сказаному в чотирнадцяти попередніх.

Від моменту народження цієї пісні я завжди хотів зняти на неї відео — тільки довго не міг вигадати яке. Дуже не хотілося відеорядом відволікти слухача від змісту, навпаки — хотілося привернути до нього якомога більше уваги, адже всі слова, сказані в “Жити”, є для мене і вагомими, і важливими.

Якось виникла ідея просто зняти людей — з їхніми власними образами, емоціями, відчуттями. Коли цю ідею обдумував, вхопив ідею іншу — зняти не просто цікавих людей, яскравих особистостей, а своїх друзів і колег — артистів, музикантів, які близькі мені по життю чи по духу творчості. І, на мою думку, саме завдяки цим людям, їхній подачі та харизмі, ми й отримали можливість найповніше передати в образах те, що було до того сказано лише музикою та словами.

Дякую усім вам за те, що ви це зробили! Дякую за вашу підтримку, за ваше терпіння і співпереживання! Будемо “Жити”!»

Режиссер и оператор — Владимир Шурубура, make-up — Скрипкина Мария, Смолина Санта.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев