Новий сингл SEMMAR «Антонiм»: до гурту приєднався Артур Даніелян, а кліп зняв Костя Боровський

Опубликовано 14 мая 2021 г.

Танець як історія кохання.


Столичний гурт SEMMAR продовжує досліджувати світ інді-попу. Пілотним синглом другого студійного альбому став сингл «Антонiм».

Над ним, як і над всім альбомом, команда працювала разом з саунд-продюсером Артуром Даніеляном.

Він же став повноцінним учасником гурту.

Беззмінні учасники гурту — вокаліст Андрій Шатров і басист Артем Веремеєнко відзначають, що «Антонiм» — це лише одна з пісень їх майбутнього «емоційного циклу». Вона розповідає історію стосунків, в якій колись близькі люди раптом стали один одному чужими.

SEMMAR: «Слухач спочатку дізнається, чим закінчилася ця історія. А вже з виходом всього альбому зможе зрозуміти, з чого ж все починалося».

Екранізувати пісню про любов, що зникає, хлопцям допоміг Костя Боровський, який відомий не лише по гуртам Quest Pistols та «Агонь», а й як талановитий хореограф, і креативний директор. Тож історію пісні він вирішив передати через танець. Для зйомок Костя запростив свою колегу — актрису і хореографа Олену Мещерякову, яка вже встигла попрацювати з MARUV, Максом Барських, NK, Constantine та іншими артистами.

«Спочатку ми планували знімати кліп на іншу пісню. Але грянув локдаун, і зйомка зірвалася в останній момент. Ми повернулися до Кості майже рік по тому, але вже з новим треком, бо хотіли попрацювати саме з ним», — розповіли музиканти.

Учасники SEMMAR додають, що надихаються виключно зворушливою та душевною музикою в діапазоні від Ніни Сімон і Вертинського до Radiohead. Тому їх майбутній альбом обіцяє бути глибоким і чуттєвим. Деталі релізу команда повідомить згодом.

Реліз доступний для прослуховування і стрімінга у всіх онлайн-магазинах.

Слухати сингл

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев