Новий сингл та кліп Mari Cheba «Пустоти»: експерименти з хіп-хопом та «відео сили»

Опубликовано 20 ноября 2021 г.

В мінімалістичному кліпі на новий сингл Mari Cheba «Пустоти» співачка виступає в двох образах — звичної Марі та її фантастичного альтер-его.


«В період пандемії я зіштовхнулась з внутрішнім станом пустоти. Музика була єдиною силою, яка нагадувала мені про те, що ми живі і можемо змінити цю реальність. Для мене образ дівчини, яка танцює — це образ моєї внутрішньої жіночої сили. І як би це банально не звучало, але краса врятує світ, а любов зцілить наші рани.

Відео на пісню «Пустоти» — це бажання показати, що все навколо прекрасне. Тільки головне це помічати. Ми всі прекрасні — це теж треба помічати. Тому заповнюйте пустоти коханням, заповнюйте любов’ю до себе. А головна любов, яка є запорукою успіху — це та, яку ви віддаєте іншим. Віддавати любов ми можемо тоді, коли в нас внутрішній стан гармонії та наповненості», — розповідає співачка.

Відео на пісню знімалося в Києві. Режисером і оператором виступив відомий фотограф і кліпмейкер Андрій Корінь. 

Mari Cheba: «Київ створює настрій відео. Ми живемо у великому місті, в нас є всі сучасні блага — машини, висотки, вогні великого міста... Але проблеми людства не змінились, і на деякі питання ми продовжуємо шукати відповіді й досі. В чому сенс буття? В чому наша сила? Як знайти себе? Хто я, нарешті? Ці ж питання мучили людей тисячі й тисячі років тому.

І ми, незважаючи на всі свої технологічні досягнення, залишаємось тими ж людьми. Тому ці два мої образи — танцівниці з минулого і дівчини сучасної західної цивілізації – саме те, що я зараз відчуваю і те, що дає мені наснагу рухатись далі». 

З музичної точки зору новинка «Пустоти» — це фірмовий соул-акустичний вайб, з домішком експериментів — чи не вперше в житті Марі читає реп.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев