Олег Скрипка та Христина Соловій презентують спільну пісню

Опубликовано 14 января 2020 г.

Кліп знято за день, а презентація відбудеться в планетарії.


Лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка та співачка Христина Соловій презентували тизер спільного кліпу на пісню «Зима».

На зйомки кліпу пішов всього один день. Відео у стилі легкого бароко, а спільний танець у ритмі слоу-фокс має на меті передати чуттєві настрої пісні. Режисером кліпу став Юрій Двіжон:

«Часто, закохавшись, люди бояться зробити крок назустріч одне одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, опиняються під владою страху бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої зближуються з осторогою. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від “крижаних кайданів”…».

Ідея створити спільну пісню виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки. Рокер був настільки зачарований її голосом, що згодом запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню.

Пісню записали на студії звукозапису VVstudio з першого дубля.

Згодом пісня увійде до сольного альбому Олега Скрипки, а презентація пісні та кліпу відбудеться вже 24 січня. в особливому місці — Київському планетарії, де на гостей чекатиме яскраве шоу на найбільшому куполі країни. Олег Скрипка: «Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи!»

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев