Прем'єра: The Hardkiss «Кораблі»

1
Опубликовано 9 ноября 2017 г.

Історія про зраду та висвободження.


Перші начерки майбутньої пісні Юлія Саніна написала ще в 15 років. Вже після знайомства з Валом Бебко вони дописали пісню, але без тексту, та назвали її «Доберман» — на честь однойменного фільму.

Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи та написали україномовний текст. «Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам'ятаю, що мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло потопаюче місто і спалені кораблі — символ втраченої надії.

У нашій історії прапор — образ розбитого серця, болю від зради коханої людини. Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені та розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але символіка прапора одна — палаючий корабель», — розповідала Юлія Саніна.

«З Києва до Чорноморська ми їхали з розумінням того, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблів. Але, коли ми познайомилися з директором ІСРЗ Михайлом Дудніковим, а начальник безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода.

Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало “так”. Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була призупинена робота. Нереальна локація, красиві кораблі і палаючі прапори у фіналі нашої історії», — розповів гітарист та креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко, який також виступив режисером кліпу.

Гурт The Hardkiss висловлює подяку команді ІСРЗ і особисто її директору Михайлу Дуднікову за сприяння в проведенні зйомок.

Фото: Юлія Лисенко

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Depeche 9 ноября 2017 г. 16:32
    Нарешті навчились музику писати! )))

Лучшие комментарии
09.11.17 16:32
1
Depeche
Нарешті навчились музику писати! )))