Прем'єра кліпу: 5 Vymir «Ламай»

Опубликовано 26 октября 2017 г.

Вулична магія, The Beatles, Radiohead, Луї де Фюнес, Кендрік Ламар та інші.


Київський рок-гурт 5 Vymir представив новий кліп на пісню «Ламай».

Це другий кліп до альбому «Нові імена», завершальний концерт туру на підтримку якого відбудеться сьогодні, 26 жовтня, в столичному клубі Sentrum.

Режисером виступив Андрій Бояр, відомий співпрацею з Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Христиною Соловій та іншими. Це вже третя спільна робота команди 5 Vymir та Андрія Бояра (Moustache Cinema) — 2 роки тому хлопці презентували кліп «Мало слів», а весной 2016 року — «Lyric video» до пісні «Ввічність».

Андрій Бояр: «“Ламай” — це чесна рок-н-рольна пісня про нас із вами, про наші мрії та бажання. А кліп — це той колаж, що знаходиться в кожному із нас. Я впевнений, що кожен знайде там свій улюблений кадр».

iTunes

Google Play

Головний герой відео має магічні властивості та складений з відео з домашнього архіву музикантів, а також їх улюблених фільмів та кліпів. «Бійцівський клуб» та «Готель „Ґранд Будапешт“», The Beatles та Childish Gambino, «Механічний Апельсин» та Radiohead — із цих шматочків і складається гурт 5 Vymir.

Кліп «Ламай» з різнокольоровими героями став логічним завершенням промо-кампанії до нього, в рамках якої музиканти реалізовали декілька костюмованих перформансів, урбаністичний флешмоб, а столичний бар «Хвильовий» запустив у продаж 4 спеціальні коктейлі, присвячені героям нового кліпу 5 Vymir. Коктейлі мають назву вулиць Академмістечка — району Києва, де народились всі учасники групи.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев