Прем’єра кліпу: DREZDEN «Ронин»

Опубликовано 4 декабря 2018 г.

Ще одна сторона творчої особистості Сергія Міхалка.


Сергій Міхалок («Ляпис Трубецкой», BRUTTO, «Ляпис-98») презентував другий кліп з альбому свого нового музичного проекту DREZDEN.

Режисером виступив відомий український фотограф Сергій Сараханов, оператором — Степан Клім, сценаристом — Максим Прозоровський, а гафером — Нікола Булавський.

Зйомки проходили в Актовському каньйонi (Миколаївська область), який місцеві називають Каньйоном диявола, та зайняли 3 знімальних дні.

Сергію Міхалку довелося багато пережити під час зйомок, навіть сцену з купанням у холодній воді, яку знімали в жовтні.

«Ідея кліпу народилася після спілкування з Сергієм Міхалком. Ми досить багато з ним розмовляли про значення слова ронін. Ясна річ, що знімати історію про середньовічну Японію було б досить складно. Тому було прийнято рішення рухатися по шляху метафори. Оскільки і Сергій, і я любимо книги Ніла Геймана, Ніла Стівенсона, Філіпа Киндред Діка і інших фантастів, що описують епоху кіберпанку, було бажання створити ретро-футуристичний сюжет. І при цьому — зв'язати це з сучасним світом. Пазл склався, коли прийшла ідея з віртуальною реальністю», розповів про кліп режисер Сергій Сараханов.

Фото: Ксюша Твердохліб

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев