Прем'єра нового кліпу Христини Соловій

Опубликовано 1 декабря 2016 г.

Нова авторська пісня Христини, оригінальний кліп та деталі туру.


Сьогодні, 1 грудня, співачка Христина Соловій презентувала новий відеокліп на авторську пісню «Хто, як не ти?», що стала першим синглом з майбутнього альбому.

Другий альбом, на відміну від дебютного «Жива вода», буде складатися з авторських пісень. Новий альбом прихильники мають почути восени 2017 року.

Продюсерська команда Христини залишається незмінною — з втіленням музичних ідей Соловій допомагають її продюсер Святослав Вакарчук, саундпродюсером співачки залишається Мілош Єліч.

Христина: «Мені здається, що Мілош Єліч особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє як влучно аранжувати мелодію, щоб вона запала в душу. “Хто, як не ти?”, написана 2 роки тому, стала однією з перших моїх пісень і я безмежно щаслива, що можу сьогодні її презентувати своїм слухачам».

Мілош Єліч, саундпродюсер: «Пісня “Хто, як не ти?” для мене є логічним продовження альбому “Жива вода”. Проте у процесі запису ми усвідомили, що це вже нова Христина Соловій, про яку прихильники з задоволенням дізнаються у її нових роботах. Маю за честь долучитися до прекрасної музики Христини, допомагати з її становленням».

Придбати сингл:
iTunes: https://itun.es/i67f8Kb
Google Play: https://goo.gl/dv1vup

Режисером нового кліпу став молодий київський кліпмейкер Андрій Бояр (продакшн Moustache Cinema, відео для Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Brunettes Shoot Blondes, 5 Vymir).

Христина: «Ми пішли шляхом, коли одна молода сфера розвиває іншу. Коли постало питання кліпу, я вирішила дати шанс молодим українським кліпмейкерам. Найзавзятішим і найоригінальнішим став Андрій Бояр, який славиться тим, що у своїх роботах втілює аналогові ідеї, відмовляючись від комп’ютерних технологій, що створює не награну казковість. Над цим ми і сконцентрували зусилля у новому відео».

Андрій Бояр, режисер кліпу: «В основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Я мав на меті помістити Христину у такий часопростір, де все навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються.

У цьому світі Христина намагається знайти свого героя і зрозуміти чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми.

Міст спеціально побудували з 25 000 сірників на замовлення у львівського майстра Івана Борисяка. Сірники як матеріал вибрали невипадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню — маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми».

У лютому 2017 року Христина вирушає у першу частину всеукраїнського туру «Жива Вода 2017»:

11 лютого — Одеса, Арт-центр ім. Віри Холодної

18 лютого — Дніпро, Poplavok Music Hall

19 лютого — Харків, Bolero Club

21 лютого — Львів, Оперний Театр

25 лютого — Київ, Sentrum

Христина: «Це мій перший повноцінний тур, довгоочікуваний, як для мене так і для моїх прихильників. З моїм гуртом, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни, влітку ми обіграли програму на  фестивалях. Я нарешті побачила і відчула своїх слухачів. Тож  на концертах туру ми презентуємо наживо все краще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки альбом “Жива вода” та ексклюзивно,  у кожному місті, зіграємо нові авторських пісні з майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл ”Хто, як не ти?”».

Фото: Юліан Кухлевський

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев