6 фактів про міні-альбом гурту «Бумбокс» «Голий Король»

Опубликовано 22 августа 2017 г.

6 пісень, 6 фотографів, 36 сторінок буклету. Класики і сучасники, новий «Бумбокс».


Сьогодні, 22 серпня, команда «Бумбокс» презентувала новий EP «Голий Король».

До нового релізу увійшло шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо», записана з гуртом O.Torvald, «Болєльщик» та акустична версія пісні «Люди» в якості бонус-треку.

Андрій Хливнюк про «Голого Короля»

«Я не писав пісню “Голий Король” про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою — класичний хіп-хоп, зіграний наживо. Я говорю про “Сталевi квiти” і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню — “Болєльщік”. І це буде супер-хіт! А ще — “Колишня”,  з якою ви добре знайомі.

“Вечiр в Рiо”, написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз. Ця пісня — чудовий спогад про мою роботу саундпродюсером, в ній дуже багато Боба Хомулко та студії “Бобiна”. Без них вона була б просто пшиком. Шоста пісня, “Люди”, в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек.

У “Королі” мені дуже хотілося, щоб пісні, і не важливо скільки їх — шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об'єднані концептуально. Якщо це вдалося — чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово».

Де записувався «Голий Король»

Гурт «Бумбокс» записав міні-альбом в Києві та Василькові на студіях «Бобiна» (перші п’ять пісень платівки) та «На хаті Records» («Люди») звукорежисерами Дмитром Хомулко та Олександром Крамером.

«Музика для Мас» випускає альбом на касетах та в електронному вигляді. United Music Group займається випуском вінілу та CD. Електронна та CD-версія EP «Голий Король» вже доступні.

iTunes

Хто все вигадав, зіграв і заспівав

Андрій Хливнюк — вокал, саундпродюсер. Олексій Согомонов — продюсер. Павло Литвиненко — клавіші, саундпродюсер. Андрій «Муха» Самойло — гітара. Олександр Люлякін — барабани. Денис Левченко — бас. Валентин Матіюк — діджей.

Музика: Павло Литвиненко та Андрій Хливнюк. Музика в пісні «Вечiр в Рiо»: Андрій Хливнюк та O.Torvald. Вокал в пісні «Вечiр в Рiо»: Андрій Хливнюк та Євген Галич. Аранжування: Андрій Хливнюк, Павло Литвиненко, Андрій Самойло, Олександр Люлякін, Денис Левченко, Валентин Матіюк, Дмитро Хомулко. Всі тексти — Андрій Хливнюк, окрім пісні «Болєльщік» — Артем Полежака та Андрій Хливнюк.

Класики та сучасники

Діджей Валік, отримавши від колег по гурту доручення «знайти скрипки» для пісні «Сталевi квiти», блискуче впорався із завданням, дякуючи Ансамблю Скрипалів Великого Театру СРСР і зіграній ними «Канцоні» Ференца Ліста. Скрипки знайшлися на платівці 1967 року ризького відділення фірми «Мелодія».

Дизайн

Обкладинка альбому, задник, «яблуко» диска — це все роботи з циклу «Повсякденне життя богів» київського художника Олексія Кондакова. Дизайн і верстка — Роман Марашкін.

Щоб перетворити шматок пластмаси в бажаний сувенір,  до альбому додано 36-сторінковий буклет, з текстами пісень, написані  рукою Андрія Хливнюка.

Над фотографіями для буклету працювала рекордна кількість фотографів — шість. Дмитро Шитко знімає «Бумбокс» з самого першого дня існування гурту, на сьогодні ні у кого в світі немає такої кількості фотографій «ББ». На деякий час приєднався до фотографів технік та віджей гурту — Артур Радько. Режисер та оператор більшості останніх відео гурту, Денис Дужник, відклав камеру та взяв в руки фотоапарат. Валентин Матіюк, незмінний діджей команди, віддає перевагу плівці над «цифрою», а спеціально запрошені фотографи Надя Белік та Саша Люфт завершують фотокартину світу з «Бумбоксу».

Відеокліпи

На момент релізу міні-альбому випущено вже три відеокліпи: «Колишня» та дві кардинально різні версії «Голий Король». Кліп «Колишня» вийшов в березні цього року, режисер — Анна Копилова («Вихід» «Бумбокс», «Горя чуть слышно» Pianoбой, «Шлях додому» Джамала). Обидві версії відео «Голий Король» зняв Денис Дужник, який виступив не тільки режисером, оператором, монтажером, але навіть кольорокоректором.

Дві версії відео «Голий король» вийшли на початку серпня.

***

Сьомого вересня, концертом в Чернівцях, «Бумбокс» відкривають тур «Голий Король», перша частина якого охопить двадцять одне місто  України. З ближнього-далекого зарубіжжя Хливнюк і Ко зіграють концерти в Польщі, Португалії, Іспанії, США та Канаді.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев