5 фактів про новий сингл та кліп ONUKA «СЕАНС»

Опубликовано 29 сентября 2020 г.

Нова Ната, нові акценти, повернення до витоків, соціальний флешмоб.


Нова ONUKA, новий сеанс

Пісня «СЕАНС» — найінтимніший трек в дискографії ONUKA за всі шість років існування проекту. На зміну соціальним меседжам (альбоми «VIDLIK» і MOZAЇKA) приходить відверта розмову про особисте — страхи.

Сам трек створено на початку весни, незадовго до локдауну, що раптово накрив увесь світ. А ще раніше Ната Жижченко і Євген Філатов вирішили зробити паузу трохи раніше у зв'язку з особистими подіями: Ната готувалася стати мамою.

Слухати сингл ONUKA «СЕАНС» 

Ната Жижченко, лідер ONUKA:

«“СЕАНС” присвячений нашому синові Сашкові, написаний з думками про нього. Це сингл про боротьбу з упередженнями та стереотипами. Він про те, що я зараз знаходжуся на шляху до чогось більшого, на шляху до перемоги над своїми страхами. І тільки коли вдасться побороти їх, я нарешті буду почувати себе гармонійно».

Кліп-випробування

Кліп на пісню «СЕАНС» — це поетична історія про сміливу героїню, яка не боїться дивитися в обличчя своїм страхам. Зйомки кліпу проходили на Планерній горі і в лісі поблизу села Ходосівка в Київській області.

Знімальний процес тривав 25 годин й став справжнім випробуванням для команди. Цікаво, що на зйомках був присутній і син Нати, і Євгена, якому на той момент тільки-но виповнився один місяць.

Євген Філатов, режисер цієї «історії»:

«Ми знімали впродовж доби, тому що було вкрай важливо показати, як день переходить у вечір, а потім в ніч — мене дуже надихає гра світла. Шлях, який долає героїня, блукаючи лісом і зустрічаючись з дивовижними істотами, символізує її боротьбу з внутрішніми протиріччями і страхами».

Нові костюмні вигадки від Лесі Патоки

Над костюмами для кліпу працювала команда художниці і стилістки Лесі Патоки, яка співпрацює з  з ONUKA вже декілька років

Леся Патока, художниця з костюмів:

«У роботі над костюмами ми продовжуємо тему ресайклінгу, що дуже близька особисто Наті: шукаємо нестандартні варіанти використання старих речей. Багато що для зйомок “СЕАНСУ” ми придбали на барахолках і перетворили на справжні арт-об'єкти. Наприклад, лук зроблений зі старих лиж, а сагайдак — з тубуса для зберігання креслень, який ми декорували штучною шкірою. Не важливо, яку сировину ти використовуєш, цінні ідея і реалізація — а вийшло дуже круто! Я зберігаю лук і стріли зі зйомок кліпу і, думаю, ми iз задоволенням продамо їх якось на благодійної барахолці».

Майбутній альбом

«СЕАНС» став першим синглом з майбутнього альбому ONUKA, в якому буде 10 композицій.

Сингл багато в чому характеризує зміни, що відбулися з Натою, а з іншого боку — повертає Нату, яка виросла на народній академічній музиц, до витоків: це відчувається у вільній, з елементами народного вокалу, вокальній подачі.

Та акцент в новому альбомі буде на електронному звучанні. Саме тому разом із оригінальною версією пісні вийшов й офіційний ремікс українського електронного музиканта і продюсера Koloah.

Соціальний підтекст

Разом з прем’єрою ONUKA пропонує слухачам поговорити на важливі теми і надихнути їх на власні рефлексії про особисте. Зробити це можна в рамках нового флешмобу #MyСЕАНС: слухачі можуть ділитися у соцiальних мережах історіями про свої страхи і їх подолання, супроводжуючи розповіді хештегом #MyСЕАНС.

Фото: Юрій Грязнов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев