6 фактів про дебютний альбом гурту MOTANKA

Опубликовано 7 июня 2019 г.

Який вийшов на відомому лейблі Napalm Records.


1. Довгий шлях до випуску альбому

Над дебютним лонгплеєм український метал-гурт MOTANKA працював декілька років. Цікаво, що деякі рифи й фрагменти композицій придумали задовго до створення самого проекту MOTANKA.


2. Головна ідея альбому

В альбомі 14 пісень, більшість з яких україномовні. Основною ідею альбому учасники гурту називають єдність людини з природою. «В піснях можна відчути енергію сонця, води, повітря. Відчути єдність і досконалість природи. Силу Карпат. Невід'ємну силу та любов до своєї землі тих людей, які віддали нам всю цю красу в спадок», — розповів басист гурту Сергій Ходорчук (Hodik).

Придбати дебютний альбом Motanka


3. Запис в Берліні

Запис альбому «Motanka» проходив у студії звукозапису Blackstone Studios (Берлін) на плівку. По словам музикантів, для них це було важливо, адже плівка найкраще зберігає емоційність та «справжність» музики. Незвичним для гурту стало те, що кожна пісня записувалась вживу максимум тричі, після чого обирався найкращий «дубль» для подальшого зведення та мастерингу. А деякі пісні записались навіть з першого дублю. Також в піснях використовувались різноманітні українські інструменти (цимбали, окарини) та горловий спів.


4. Альбом-сила

Віктор Верба (фронтмен MOTANKA): «Наш альбом — наше дитя! Думаю, найкраще з того, що я писав за життя, і найсильніше, що ми писали у колективі, є у цьому альбомі. А ця музика народилась від усвідомлення коренів, звичаїв, традицій. Це потужні емоції та свіжий подих нашої рідної землі».


5. Зірковий дизайнер обкладинки

Обкладинку альбому створив відомий американський дизайнер Джон Грехем (Suspended in Light), який працював з Мадонною, Крісом Корнеллом, Дрейком та навіть Тупаком Шакуром.


6. Співпраця з Napalm Records

Завдяки контракту команди MOTANKA з відомими австрійським метал-лейблом Napalm Records реліз альбому «Motanka» відбувся одночасно в 40 країнах світу, серед яких США, Канада, Німеччина, Австрія та Японія. Дистриб’юторами Napalm Records в цих країнах є найбільші світові лейбли — Universal Music Group, Warner Music, Sony Music, Mystic Music.

MOTANKA стали вже третім українським гуртом, після Jinger Stoned Jesus, який має лейблом Napalm Records.

Motanka Napalm Records

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев