Дебютний альбом гурту МОТАNКА вийде на Napalm Records влітку

Опубликовано 27 марта 2019 г.

+ анонс концерту в Києві.


Сьогодні команда МОТАNКА оголосила дату релізу дебютного альбому на Napalm Records, на якому випускаються і інші українські команди — Jinjer та Stoned Jesus. Платівка «Мотанка» вийде 7 червня, а вже 5 квітня відбудеться реліз пісні «Верба», після чого очікується і прем’єра кліпу.

«На платівці ми записали стародавні цимбали, окарини, горловий спів, древні наспіви наших предків, що надало особливого звучання. Поєднали це з сучасними технологіями, новітніми інструментами та аналоговим звучанням. Альбом ми писали в Берліні на плівку, а не на комп’ютер. Таким чином ми намагались зберегти увесь спектр емоцій, оскільки плівка здатна найчіткіше карбувати інформацію в оригінальному вигляді», —  розповідає фронтмен гурту Віктор Верба.

Зі слів гурту головна ідея альбому — єдність людини з природою. Ще за давніх часів люди різних цивілізацій по всій планеті активно використовували обряди та ритуали для спілкування з природою, вони поважали її та поклонялися її силі та могутності.

Кожна пісня альбому описує той чи інший зв’язок, відкриває завісу до магічного світу, де жили духи, мавки, де природа відчувала наміри людини, а людина — природу. Українські звичаї збереглися і сьогодні, їх коріння походить з глибкого минулого, головними рисами якого були дух боротьби та природня жага до життя, яка скорінилася в менталітет українського народу та, немов коріння великого дерева, не давала йому зламатись і допомагала пройти найсуровіші бурі.

Мета цієї музики — пробудити пам’ять людей про їхнє минуле, нагадати про силу та волю, якою володіє кожна людина, бо вона породжена природою, як і все живе на Землі.

Також гурт анонсував свій перший великий концерт у Києві, який відбудеться 21 квітня в клубі MonteRay. Компанію для МОТАNКА складе гурт Season of Melancholy.

«Концерт MOTANKA — це унікальний перфоменс, це більше ніж просто музичний концерт, це — медитація, очищення та емоційний вибух. Ми ділимося, обмінюємося та наповнюємося енергією разом з аудиторією, це ритуал, непорівнюваний ні з чим.

Season of Melancholy наші хороші друзі, професійні музиканти, їхня музика емоційна, прониклива та йде з глибини серця. Тому ми будемо раді зіграти разом на одній сцені. для глядачів це буде шоу, аналогів якому не було раніше!».

Motanka Napalm Records

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев