BAH.ROMA анонсує новий альбом першим синглом, присвяченим «мертвому другу»

Опубликовано 27 апреля 2023 г.
Автор: Open.ua

Перша пісня Роман Бахарєва за 1,5 роки.


На обкладинці треку — чорний поліетиленовий пакет. Моторошні метафори у ліриці і у віжуалі, який супроводжує реліз. 

«199,9» — перший сингл з нового альбому BAH.ROMA (Роман Бахарєв), українського інді-артиста родом з Донбасу, який вже 9 років окуповано росією. 

Пісня є присвятою “мертвому другу” — товаришу з країни-окупанта, який підтримує жахливу війну. Назва ж апелює до знайомого у часи війни терміну «вантаж 200» («мертвий солдат»), що для Романа символізує людей, які назавжди поховали себе в його пам’яті.

Пісня відображає особисту трансформацію Романа, яка відбувалася роками війни і досягла піку у 2022. Він переосмислює власні зв’язки з росією — сімейні, творчі та соціальні — і демонструє їхнє розірвання. Він розплутує символічний вузол на шиї і пропонує відтяти голови орлу. У відео-зверненні, яке Роман виклав напередодні у Instagram він публічно говорить про своє прозріння стосовно людей по той бік кордону і небажання жодних компромісів.

Слухати новий сингл BAH.ROMA

«Усі зв‘язки з минулим втрачено, “друзі” поховані, і навіть не лишається спогадів — тільки ненависть», — говорить Роман.

Після п’яти альбомів у форматі гурту пісня «199,9» — перша повноцінна робота BAH.ROMA як самодостатнього саундпродюсера.

«Під час війни я встановив Ableton Live і почав працювати у новій для себе програмі. Саме цю пісню я зробив першою. Гітару і голос я записав у гарнітурний мікрофон від навушників, і все, що ви чуєте у треці, зібрано по маленьких шматочках з мого диктофону».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев