Фотозвіт: фінал туру Bahroma «Повний тур Дом» у Києві

Опубликовано 26 апреля 2019 г.

2 години лірики та драйву.


24 квітня в столичні романтики BAHROMA відіграли великий сольний концерт в клубі Atlas, який став фінальним в рамках всеукраїнського туру «Повний тур Дом».

Вечір розпочався з дружнього сету від Олексія Подчашинського (Open.ua), в рамках якого прозвучали пісні Balthazar, The Killers, The Naked and Famous, Muse, Johnny Bardo, а також дещо з плейлиста фронтмена Bahroma Роман Бахарєва.

Під час, власне, виступу команди Bahroma пролунали практично всі пісні альбому «ДОМ», а також улюблені композиції «Пока-Пора», «Не дави», «Тихо» та інші.

Вперше для київської публіки гурт виконав пісні «Назавжди-навсегда», з якою група брала участь у Національному відборі на конкурс «Євробачення 2019», та «Пять минут», яка не видана на жодному з альбомів колективу.

Не обійшлося без експериментів: до звичної четвірки музикантів приєдналась саксофоніста та бек-вокалістка Євгенія; на деяких піснях Юрій Нацвлішвілі змінював бас-гітару на контрабас та клавішні, а Роман Бахарєв, окрім співу, грав на акустичній та електричній гітарах, а також на ударних.

«Між нами трапилася любов. Я б так назвав те, що сталося з нами в клубі Atlas. Це був знаменний концерт, у всіх сенсах цього слова, від першої до останньої ноти. Завершальне шоу першої половини нашого туру, яке продовжиться в кінці весни на заході України, пройшло “на ура”.

Я розчинявся в нотах, людях, голосах. Все, що мені хочеться, це повторювати такі концерти знову і знову, ще і ще», — поділився враженнями фронтмен групи Роман Бахарєв.

В натовпі вірних шанувальників, які підспівували групі в унісон, були й зіркові гості. Серед них: кліпмейкер Віктор Скуратівський, засновник і дизайнер бренду MARSALA Марія Маслій, співак і саунд-продюсер ROZHDEN, солістка групи YUKO Юлія Юріна, засновник і композитор групи «Бумбокс» Андрій «Муха» Самойло та інші.

Фото: Юрій Стефаняк

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев