Бельгійці Balthazar презентують в Києві альбом «Sand»

Опубликовано 23 июня 2021 г.

Вересень, берег Дніпра, любі Balthazar.


Balthazar, улюбленці українських інді-меломанів, повертаються до Києва.

З часу презентації альбому «Fever» минуло два роки, тож розлуку відчули як і ми, так і бельгійські музиканти. Нова зустріч запланована на 18 вересня на сцені ЮБК.

Гурт на чолі з Йінте Депре та Маартеном Девольдере презентують нову платівку «Sand» — стильну, сексуальну та позбавлену рамок, які музиканти досі ставили самі собі.

Квитків лише 1000. Продаж розпочнеться 25 червня об 11.00.

Новий альбом створювався прямо в турі, адже гурт прагнув видати новий альбом якомога швидше. Записуючи його, музиканти настільки увійшли в раж, що спинитися було неможливо, і вони аж ніяк не хотіли втратити це відчуття. Balthazar не хотілося втрачати рівновагу та витонченість, радість і свободу, яку вони вони відчувають, стоячи на сцені. Сповнений душевної поп-музики, Sand менш обтяжений меланхолійними оковами минулого і наразі є найбільш згуртованим альбомом двох авторів та їх гурту. Підкреслюючи нюанси кохання, втрати та життя, у «Sand» авторський дует Девольдере та Депре досягає нових висот.

Ця нововіднайдена пишність Balthazar їм дуже личить. Окрім нової платівки королі душевної та артової поп-музики виконають в Києві й вже відомі хіти.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев