Дебютнa робота танцюриста Apache Crew увійшла у топ-10 шорт-листа Berlin Music Video Awards

Опубликовано 14 марта 2019 г.

Знай наших.


Ексцентричне чорно-біле музичне відео «Спина» на музику андеграундної київської групи «Гибкий Чаплинъ» вже розміщено у тізері фестивалю разом із новими кліпами Дрейка, The Prodigy та іншими.

Відео-робота «Спина» звертає на себе увагу, викликаючи дуже суперечливі емоції. За кілька днів відео набрало понад 250000 переглядів на Youtube та отримало безліч емоційних коментарів. Цікаво, що кількість «лайків» і «дизлайків» розділилася рівно навпіл.

Адже «картинка» дійсно виглядає трохи приголомшливо: головний герой кліпу — дивний персонаж: немов здичавіла у жорстоких життєвих обставинах людина в одних армійських берцях, що біжить напівгола сніговою долиною, ніби її жене невідома сила, стрибає в яри, закопуються у мерзлу землю і спльовує її... Всі зйомки — за винятком трюків, неможливих з точки зору фізіології людського тіла, — зроблені наживо.

Головним актором кліпу став сам режисер, він же танцюрист Макс Котський, стиль якого відрізняється особливою пластикою рухів, неймовірною гнучкістю тіла і відчуттям що його суглоби «на шарнірнах». Він же провів два повних знімальних дні на морозі в умовах, що наближені до екстремальних.

Зйомки проходили під Києвом на пустельній рівнині: за задумом режисера потрібно було створити атмосферу невизначеності часу і епохи, немов усе, що відбувається, могло трапитися і 300 років тому, і у майбутньому. Оцінити витримку та самовідданість Максима можна у відео «making off»:

Оператором-постановником виступив Нікіта Кузьменко.

«Головинй персонаж — людина, що прийшла з нізвідки, та зникла невідомо куди. Єдине, що у ньому залишилося людського — це «четвертий інстинкт», інстинкт того, хто пройшов через щось страшне і вижив. Багато з нас можуть пізнати себе у ньому. Він шукає порятунок там, де його немає. Герой має неймовірні фізичні здібності. Але чому йому погано? Може тому, що нам усім не добре?

Ідея цього відео зріла кілька років. Музика гурту “ГИБКИЙ ЧАПЛИНЪ”, дуже енергійна та імпульсивна пісня “СПИНА” з’явилася в дуже вдалий момент.  Ми прийшлі до хлопців з ідеєю - все зійшлося. Музиканти сказали: “Ми випустили свого внутрішнього звіра — тепер ти випускай свого!»

Минуло два тижні з прем'єри нашої роботи, метушня вляглася, все вляглося, кількість дизлайков зрівнялася з кількістю лайків. І тут БАМ! Прилітає новина про те, що наше відео пройшло в офіційний селекшн Berlin Music Video Awards! Схоже, ми зробили щось дійсно нове! Мчимо далі!», — коментує трохи Макс Котський.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев