«Гибкий Чаплинъ» та VOVKULAKA випустили музично-графічну новелу

1
Опубликовано 27 сентября 2018 г.

Відео, історія якого перетвориться у комікс.


Олександр Корєшков, один з найцікавіших українських художників коміксів, автор мальованого «соціального трилеру» «Серед овець», презентував музично-графічну новелу «Кур'єр», покладену на музику української андеграундної команди «Гибкий Чаплинъ».

За словами Корєшкова, пісня «Куба» стала ідеальним саундтреком для історії про хлопця, якого всі кличуть просто «Кур'єр», бо пісня така ж «безббаштова», як і головний герой історії.

Відео рясніє багатозначними деталями, розвинути які Корєшков обіцяє в паперовому коміксі. До речі, зазвичай відео з’являється за мотивами коміксу, а в цьому випадку все відбулось навпаки.

«Музичний мальопіс», а саме так називає свою роботу Олександр Корєшков, було презентовано на Comic Con Ukraine в Києві. Видати «Кур'єра» у вигляді паперового коміксу планує молоде, але дуже амбітне видавництво коміксів VOVKULAKA.

За словами засновника видавництва, Ярослава Мішенова, він зважився на такий експеримент з двох причин: «По-перше, Корєшков — дуже яскравий і завжди приємно дивує автор, по-друге — розширювати межі і аудиторію «дев'ятого мистецтва», яким є комікс — це завжди цікаво. До того ж, незважаючи на не завжди позитивні пригоди українського коміксу, які у мене як у видавця трапляються, я вірю в щасливий фінал історії. Український комікс сьогодні переживає хвилю підйому, і я впевнений, що одного разу — і, можливо, дуже скоро — він стане частиною світової культури.

Поки Корєшков малює паперову версію «Кур'єра», відео відправиться на міжнародні фестивалі анімації, а «Гибкий ЧаплинЪ» готує до випуску вже четвертий альбом.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Ириша Костючук 2 октября 2018 г. 7:13
    Круто!

Лучшие комментарии
02.10.18 7:13
1
Ириша Костючук
Круто!