«Друга Ріка» в Києві: улюблені хіти про кохання й особлива комбінована програма

Опубликовано 16 февраля 2024 г.
Автор: Open.ua

Пісні про кохання, акустична та електронна програма, благодійний аукціон на допомогу ЗСУ.


 

8 березня в Києві в концерт-холі Atlas відбудеться концерт легендарного рок-гурту «Друга Ріка». В п'ятничний весняний вечір звучатимуть улюблені хіти про кохання і не тільки. Звісно, окрім пісень, гостей очікує вже звична «своя» атмосфера й благодійний аукціон, кошти з якого будуть направлені на допомогу ЗСУ. Квитки вже в продажу на сайті

 

Музиканти стиратимуть формати у звучанні це буде комбінований концерт, де поєднуватимуться різні програми, без лімітів та кордонів, у всіх можливих проявах. Команда «Друга Ріка» представить композиції як в акустичному, так і в електронному аранжуванні.

 

«Відверто кажучи, ми просто скучили за сценою, живим спілкуванням з вами, після занадто довгої для нас перерви по закінченні світового туру, тому не вагаючись погодилися на пропозицію від Atlas. До того ж спеціальний привід був фактично на поверхні — 8 березня — майже сакральна дата для нас, коли, кілька років тому, ми зібрали Палац Спорту за 6 тижнів. Отже, цього разу, аби не ламати традицію просимо вас згуртуватися і зібратися трохи більше, ніж за 2 тижні. Ми не обіцяємо здивувати вас новими піснями, до роботи над якими повернулися після зборів на підтримку ЗСУ, але ми гарантовано зіграємо все, що ви любите і трохи більше», зазначив лідер гурту Валерій Харчишин. 

 

Найкращий подарунок собі та коханій людині великий концерт у виконанні улюблених музикантів. 8 березня «Друга Ріка» чекає на всіх в концерт-холі Atlas, щоб розділити разом з шанувальниками неповторні та надихаючі музичні враження.

 

«Друга Ріка» є одними із родоначальників українського року, які за 28 років своєї активної та плідної творчої діяльності видали 7 студійних альбомів, 2 збірки та акустичний live-альбом «ІНША РІКА». Гурт зіграв тисячі концертів не лише в Україні, а й по всьому світу. З початку повномасштабного вторгнення «Друга Ріка» активно займається допомогою ЗСУ, проводить благодійні концерти, аукціони та збори. Завдяки підтримці своїх прихильників, протягом 2022-2023 років музиканти зібрали понад 13 мільйонів гривень для допомоги Україні.

 

Медіапартнери концерту – Авторадіо та MEGOGO. 

Facebook-подія.

Купити квитки на столичний концерт «Друга Ріка».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев