Фотозвіт: різдвяний концерт гурту «ТНМК» у Києві

Опубликовано 9 января 2019 г.

Різдво у Caribbean Club: Фагот у ролі чорта та вертеп на сцені клубу.


7 січня гурт «Танок на Майдані Конґо» зіграв ексклюзивний акустичний різдвяний концерт у столичному Caribbean Club Concert-Hall.

Кращі хіти «ТНМК» прозвучали в акустичній обробці, а на сцені клубу розгорнувся концептуальний вертеп, в якому учасники гурту зіграли ролі класичних персонажів: Фагот чорта, Фоззі — єврея, піаніст — янгола, DJ — Ірода, а гітарист, басист і барабанщик — трьох царів-волхвів. 


Спеціально до концерту Олександр «Фоззі» Сидоренко написав кожному з персонажів вірші, з якими всі по черзі з’явилися на авансцені Caribbean Club. Наприклад, Фагот у ролі чорта промовляв:

«Які часи, такі і вєсті

Я тут гаряче вам приніс

Ви, правда, все позатуляли

Але щілину я прогриз


Коли смачне хтось вам дає

То це привіт від нас, ізнизу

Ми там радіємо безвізу

Бо трохи ближчими стаєм»


«Треба було багато років їздити на Різдвяні свята по всій Україні, щоб увібрати в себе той особливий настрій, який панує під час святкування. Особливо вразили вертепи будь-яких форм та різновидів — діти та дорослі обирають ролі, які були прописані історично протягом декількох сотень років. Тому ми поєднали теплий акустичний концерт з різдвяним вертепом, бо на Різдво всі завжди перетворюються трохи на дітей, що чекають на диво.», — прокоментував Олег «Фагот» Михайлюта.

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев