Гурт «Друга Ріка» об’єднався з колишнім учасником заради нового кліпу

Опубликовано 3 декабря 2018 г.

Погляд на неминуче майбутнє музикантів.


Українські рокери «Друга Ріка» через рік після випуску важливого альбому «Піраміда» представили кліп на пісню «Дощ/Хай вмиє нас». Композиція закриває платівку, тобто є вершиною піраміди, яку музиканти будували все своє життя. Хай би там як, і попри усю метафоричність, старість є часом для великих підсумків людського життя.

Зістарив усіх учасників гурту колишній учасник команди Віктор Скуратовський. Який, між тим, не тільки зрежисував кліп, а й з'явився у його кадрах.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»:

«Ніколи не знаєш чи доживуть ті музиканти до старості, тому вирішили приміряти її на себе заздалегідь. Сценарій був вигаданий ще у 2011, коли ми знімали «Незнайомку». Тому було би дивно, якби я не написав Віктору Скуратовському, щоб втілити задумане у реальність разом. Він після деяких вагань все ж погодився на короткочасне об'єднання гурту. Як результат, ми отримали відео з майбутнього. Відео — про нас самих».

Локацією для зйомок став Київ — місто, де гурт проводить більшість свого часу разом. У кадрах можна впізнати столичний ВДНГ, Бессарабку та найголовніше місце у житті гурту — репетиційну базу. І неважливо, де територіально вона знаходитиметься десятки років від сьогодні, важливо єдине — там все почалося, а отже там і має закінчитися.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев