«Друга Ріка» у Києві: рекордна «Піраміда»

Опубликовано 12 марта 2019 г.

Майже 8 000 фанів, 2 години, більше 20 пісень та 50 кращих фото з найбільшого і важливого сольного концерту гурту «Друга Ріка» у Києві.


«Хай там, як ми зібрали, підняли свою піраміду!» — саме так йдеться в одній з головних пісень альбому «DР» «Піраміда» і саме з неї популярні рокери розпочали сольник в Палаці Спорту.

Про цей крок, зібрати найбільший критий концертний майданчик столиці, музиканти  оголосили не за декілька місяців, як це буває зазвичай, а лише за 1,5 місяці до дня «Х».

Звичайно, гурт з 23-річною історією, сімома альбомами та десятками хітів міг не сумниватись в підтримці фанів, але ж «Палац Спорту» і «1,5 місяці» речі, здавалось, не сумісні.

Та не дивлячись на скептицизм снобів, авантюра команді «Друга Ріка» вдалася — сектори були заповнені на 90%, у фан-зоні також було щільно, лише в умовній другій фан-зоні було більше місця для танців.

За офіційною інформацією концерт «Другої Ріки» в столичному Палаці Спорту відвідало майже 8000 слухачів. Впевнені — наступного разу буде і 10 тисяч.

Адже Валерію Харчишину з колегами вдається не паразитувати на регаліях своїх давніх хітів, а випускати новий матеріал, який знаходить відгук як в старої, так і в нової армії прихильників «Ріки».

Тому і на великому концерті в Києві музиканти приділили увагу найсвіжішому альбому «Піраміда», а також згадали важливі пісні з усіх альбомів, окрім дебютного.

Символічно, що концерт відкрила Житомирська академічна хорова капела «Орея», в якій свого часу співав пан Харчишин. «Зараз трохи гірше, тому і запросили», — пожартував Валерій зі сцени.

Символічно, що музиканти виступали саме на великій сцені Палацу Спорту, де в далекому 2003 році вони виступали на розігріві у фронтмена Depeche Mode Дейва Гаана.

Символічно, що під час пісні «Догоним! Доженемо!» на екрані демонстрували кадри з фільму «Форрест Гамп», з втікаючим від хуліганів головним героєм.   

Список можна продовжити, як і продовжується історія команди «Друга Ріка», пісні якої надихають вже декілька поколінь українців на важливі життєві кроки. Адже у кожного має бути своя мрія, своя піраміда.

Олексій Подчашинський

Фото: Сергій Гімюш

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

«Друга Ріка» у Києві. 8.03.2019, Палац Спорту. Сетліст:

1. Дощ/Хай вмиє нас
2. Ангел
3. Ти є я
4. Хто, якщо не ти?
5. Париж (Дай Мені Вогню)
6. Космоzoo
7. Незнайомка
8. Пробач (Все мине)
9. Сьомий день
10. Секрет
11. Оооо/Брудний і милий
12. Монстр
13. Денніч
14. Догоним! Доженемо!
15. Кінець Світу
16. Спи до завтра
17. Я чую
18. Доки я не пішов
19. Назавжди (НаНаМаНа)
20. Дотик
21. Ти Зі Мною? (Я Здаюсь!)
Біс:
22. Так мало тут тебе
23. Фурія
24. 3 хвилини
25. П'ю з твоїх долонь
26. Вже не сам
 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев