Гурт Fontaliza візуалізував новий сингл театральною постановкою

Опубликовано 10 апреля 2018 г.

Перші новини зі знімального майданчика нового кліпу рокерів Fontaliza.


Уроки акторської майстерності, ляпаси, мова театральної пластики — все це чекатиме на глядачів у кліпі Fontaliza на пісню «Повільний рок-н-рол» — перший сингл з четвертого альбому гурту, який має вийти восени цього року.

Зйомки проходили в столичній в Галереї Лавра, відео поєднує театральне мистецтво та музику, а репетиції постановки тривали півтора місяці.

Окрім того, фронтмен гурту та головний герой кліпу Павло Холошев брав уроки акторської майстерності.

Павло Холошев, Fontaliza:

«Кліп є театральною постановкою й знімали ми його двома кадрами. Тому права на помилку, на погану акторську гру, я не мав.

Прямо на знімальному майданчику я отримав додатковий  майстер-клас від керівника театральної трупи, завдяки якому тепер знаю, що  головне — це внутрішній діалог. Ідея виникає в голові, знаходить форму і передається за допомогою жестів та  емоцій. І мені це допомогло. Знімаю капелюха перед акторами, це дуже нелегка праця.

У кліпі є момент, де я отримую від героїні хорошого ляпаса. Дублів було багато, тож я отримував ляпаса знову і знову, поки в достатній мірі не опанував свою роль. Це було хорошею  мотивацією) Тепер я замислився над тим, щоб взяти більш поглиблені акторські курси. Це цікаво і корисно. Вся справа у внутрішньому діалозі. Спробуйте, допомагає. :)»

Анастасія Ковальчук, HOLSTfilms, режисер кліпу, автор кліпу O.Torvald «Ліхтарі»:

«В цьому відео ми  розповідаємо історію взаємин  між молодою парою мовою театральної пластики.

Для зйомок “Повільного рок-н-ролу” ми задіяли хореографа, режисера та  акторів театру і провели десятки репетицій разом  із музикантами. Fontaliza — круті, бо  готові вчитися новому, працювати  до пізньої ночі, ставати кращими — а це найважливіше».

Трек та лірик-відео на пісню “Повільний рок-н-рол” команда Fontaliza презентувала 3 квітня, а кліп з’явиться в мережі за декілька тижнів.

Фото: Ольга Трет’якова

Fontaliza

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев