Гурт Massive Attack стане хедлайнером другого дня фестивалю UPark 2018

Опубликовано 24 января 2018 г.

Дочекалися.


Українським меломанам все важче залишатися байдужими, отримуючи новини зі світу музики. Від імені організаторів фестивалю UPark заздалегідь приносимо свої вибачення за те, що серця читачів цієї новини зараз почнуть битися сильніше.

UPark Festival 2018 оголошує ще один фестивальний день і ще одного хедлайнера.

26 липня на Київ чекає незабутній вечір в компанії одного з найбільш впливових колективів світової електронної сцени — Massive Attack.

Культові британці існують майже 30 років. Музика MA — це унікальна суміш електронної музики, джазу, хіп-хопу, року, реггі та соулу.

В їх дискографії спільні треки з Tricky, Мадонною, Девідом Боуї, Шинейд О'Коннор, Young Fathers та багатьма іншими. Є серед спільних музичних робіт Massive Attack і композиції з Деймоном Албраном з Gorillaz, ще одним учасником UPark Festival.

26 липня вічні двигуни Massive Attack 3D і Daddy G привезуть до Києва своє знамените шоу, а це тонни складного обладнання, унікальні візуальні ефекти й найкращі музиканти.

Квитки на другий день фестивалю в продажу вже з цієї п’ятниці — 26 січня на uparkfestival.com

Інформацію щодо механізму купівлі апгрейда для тих, хто вже придбав квиток на один день, але вирішив відвідати два дні фестивалю, буде опубліковано незабаром на офіційній сторінці UPark Festival в Facebook.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев