Гурт [О] представив дві пісні з дебютного альбому «Суперінтроверт»

1
Опубликовано 14 марта 2019 г.

Нова українська музика на Open.ua.


Український інді-гурт [О] закінчує роботу над першим повноформатним студійним альбомом. Платівка під назвою «Суперінтроверт» вийде 21 березня за підтримки лейблу Masterskaya.

Музиканти і далі рухаються в концептуальних пошуках звуку, створюючи поп-музику нової ери, і окрім звичних танцювальних ритмів, тут з’являться глибокі балади та акустичні пісні під рояль та укулеле. 2 нових треки вже зараз доступні для прослуховування в iTunes і Apple Music.

Пісню «Чим я не така?» вокалістка гурту Оля Чернишова присвятила сміливим дівчатам, які визнають свої слабкі і сильні сторони, вміють прощати і просити пробачення. Ще одна новинка, оптимістична пісня «Чую», звертається до всіх, хто застряг в ностальгії і думає, що їх найкращі часи лишилися в минулому.

Кажучи про концепцію запису, учасники гурту пояснюють: «Суперінтроверт — це не супергерой, який рятує світ від зла. І не сором’язливий відмінник. Суперінтроверт досліджує темні води свого Я. Він усвідомлює, що світ неминуче суб’єктивний. Вічнозелені людські питання, любов до плеєрів і плейбоїв, портрет ідеального хлопця і краса в очах того, хто дивиться — про це наш новий альбом».

Передзамовлення альбому «Суперінтроверт» наразі вже відкрито в iTunes.

До цього команда представляла лише міні-альбоми — в 2017 році вийшов EP «Самий сок», а в 2018 році — «Роби любов».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий