Прем’єра пісні та кліпу: [O] «Машина»

Опубликовано 5 декабря 2018 г.

«Я не машина, я людина».


Новий антиутопічний сингл команди [O] «Машина» продовжує тему впливу цифрового світу на людей, яка вже піднімалася в пісні «Мушечки».

Дівчина-машина має риси робота, дикого звіра і звичайної дівчини. Головна героїня «Машини» описує свою реальність у термінах життя онлайн, проте її непокоїть внутрішній конфлікт.

«Я не машина, я людина. Я чула, що програма є під назвою “кохати”, “за яким себе шукати посиланням?”», — відчайдушно вона нагадує собі про своє людське походження. Вона прагне бути ідеальною, як герої інтернету, проте її людська природа бере гору, їй хочеться почуттів і свободи бути собою.

«Кліп знято на звичайний телефон біля будівлі конгресу в Берліні. Цим ми хотіли підкреслити тему пісні. Ми навмисно шукали таку урбаністичну локацію, яка нагадувала б щось із майбутнього. Режисером відео став учасник гурту, басист Єгор Гавриленко. Саме він знімає відео-приглоси, які група робить для кожного концерту, а також зрежисував відео для пісні “Лелека”, — розповіли учасники [O].

Пісня потрапить до нового альбому, вихід якого очікується взимку та стане першою повноформатною платівкою гурту. Попередні міні-альбоми «Самий сок» та «Роби любов» вийшли в 2017 та 2018 році відповідно на лейблі Masterskaya.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев