Гурт «Сальто Назад» випустив прощальний альбом

Опубликовано 18 декабря 2019 г.

Хіти та нові пісні.


«Цим альбомом ми завершуємо трилогію релізів “Дерево — Дом — Дети”. Здається, тепер ми зробили все, що було потрібно», - кажуть учасники Сальто Назад.

До альбому «Діти» потрапили пісні, що були записані за останні п’ять років. Хоч в цілому альбом був повністю готовий ще два роки тому. Тут є вже добре відомі слухачам «Не вмiю», «Мати казала», «О, мамо!», а також ще 12 пісень, серед яких — акустична балада «Дiти і життєрадісна «Сонце свiтіть всiм», записана спільно з дитячим хором «Zabava».

Альбом «Діти» на стримінгах:

Apple Music

iTunes

Deezer

Google Play

За час створення альбому, а також за весь час існування гурту, команда експериментувала з різними стилями — хіп-хоп, фанк, реггі та соул.

«Сальто Назад»: «Цим альбомом ми завершуємо трилогію релізів “Дерево — Дом — Дети”. Здається, тепер ми зробили все, що було потрібно».

Далі учасники гурту йдуть своїми шляхами, залишаючись друзями, соратниками, духовними братами. Ваня Клименко на сьогодні є топ-менеджером в музичній індустрії. У нього за спиною велика команда, запуск надуспішного проекту alyona alyona, перспективні Kalush, лейбл Rookodill'a, свій музичний продакшен. Лід MC Саша Таб в останній рік інтригує запуском сольного проекту. А учасник найпершого складу групи СИР — затребуваний саунд-продюсер, який працює з безліччю артистів андеграунд і поп-сцени.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев