Саша Таб і Даня Вегас розповіли про секрети заробітку в TikTok у першому «VRODE PODCAST» від Аліни Циганок

Опубликовано 24 марта 2021 г.

Секрети заробітку в TikTok від Саші Таба і Дані Вегаса в новому подкасті Аліни Циганок.


На цьому тижні вийшла перша серія «VRODE PODCAST» від Аліни Циганок. Аліна — креативний директор і співзасновник рекламного Діджитал-агентства #Oddee agency (6 премій Effie). Клієнти агентства — Pit Bull, Socar, Loreal, Fosch, Koblevo та інші великі бренди.

Саша Таб — екс-учасник «Сальто назад» — гурту, який свого часу брав участь в нацвідборі на «Євробачення». Зараз Таб бере участь в проекті «Голос Країни» в команді Монатіка й утримується на лідируючих позиціях. Під час карантину, через скорочення кількості концертів і виступів, Саша почав знімати ролики для TikTok. Спочатку це здавалося чимось дуже дивним, але з часом його почали сприймати як висхідну зірку гумору. Деякі ролики Саші перейшли позначку в 1 000 000 переглядів. При цьому Саша з TikTok не заробляє, хоча міг би.

Другий учасник — Даня Вегас, один з успішних тіктокеров України. Даня відмовився від розважального контенту і намагається вести аудиторію в інтелектуальний контент, що, здавалося б, практично неможливо в форматі роликів на кілька секунд. Даня не просто заробляє на TikTok, він навіть організував TikTok-будинок (популярне явище, коли кілька блогерів об'єднуються і живуть разом в одному будинку, для зручності створення контенту).

У «VRODE PODCAST» Аліна обговорює з блогерами, що таке TikTok-будинки, хто в них живе, за якими алгоритмами працює ця соціальна мережа, що потрібно знати для просування контенту і які основні тренди 2021-го року. Якщо підсумувати, то це дуже детальний розбір всіх можливостей TikTokа як для брендів, так і блогерів від людей, які вже мають глибокий досвід у цій мережі.

Аліна обіцяє, що наступні ролики будуть не менш цікавими і будуть виходити не рідше ніж раз на два тижні.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев