Колишні учасники Esthetic Education створили новий проект 8LIS5

Опубликовано 12 марта 2021 г.

4 факти про нове творче об'єднання.


Знайомі обличчя

Учасниками нового творчого 8LIS5 об'єднання є:

– композитор, вокаліст, режисер, фотограф, актор і сценарист Луї Франк (Esthetic Education, Atlantida)

– музикант, композитор і продюсер Юрій Хусточка («Океан Ельзи», Esthetic Education, Million Kopek, Stereorpheo)

– гітарист, композитор, звукорежисер і продюсер Ілля Галушко (Esthetic Education, Atlantida)

– музикант, композитор і продюсер Петро Чернявський (Peter and the Wolves, «Океан Ельзи», Земфіра, Діана Арбеніна та ін.)

– барабанщик і перкусіоніст Андрій Надольський («Мертвий півень», «Плач Єремії», Esthetic Education, Ріапобой, Stereorpheo), учасник формації NOVA OPERA Влада Троїцького.

Не гурт, а творче об'єднання

Учасники визначають 8LIS5 скоріше як об'єднання художників й аудіовізуальний проект, ніж музичну групу в традиційному розумінні цього поняття.

«У тому чи іншому складі ми працюємо разом вже понад 15 років і знаємо один одного настільки добре, що якось втомилися збиватися в об'єднання під загальноприйнятими термінами. Завжди настає момент, коли ідей в голові кожного з нас стає загрозливо багато, багато настільки, що доводиться надавати їм художньої форми. Саме тоді ми і збираємося», — розповідають учасники 8LIS5.

Дебютний сингл «Faded Wisdom» та творчий процес онлайн

Історія 8LIS5 почалася у лютому 2020, коли Луї Франк запропонував Юрію Хусточці знову попрацювати разом. Над створенням синглу «Faded Wisdom» група працювала рік. В умовах пандемії творчий процес проходив онлайн, який музиканти називають своєрідним «блокчейном»: один учасник створює музичну партію на будь-якому своєму інструменті та пересилає трек далі по естафеті.

Тож за рік композиція встигла пройти кілька кіл. «Це правило одного ходу стало джерелом безперервної новизни й дало несподіваний ефект — у результаті ми отримали щось абсолютно легке, невагоме, майже невловиме», — згадують музиканти.

Анімаційна робота від автора ілюстрацій до Кримінального кодексу України

Автором анімації для кліпу Faded Wisdom виступив французько-український художник, режисер і кліпмейкер, автор ілюстрацій до Кримінального кодексу України Микита Кравцов. Раніше разом із Юрієм Хусточкою Кравцов працював над створенням міні-фільму для мультимедійного проекту «Stereorpheo».

Композиція «Faded Wisdom» стала першою з майбутнього альбому 8LIS5, робота над яким продовжується.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев