«Королева темної техно-сцени» REZZ очолить міні-фест #Salatparty

Опубликовано 23 декабря 2019 г.

Перші деталі святкування п’ятиріччя #SALATPARTY.


В 2019 REZZ увійшла в ТОП-5 діджейок світу і стала №1 в Північній Америці за версією рейтингу DjaneTop. Вона — хедлайнер фестивалів Ultra Music Festival та Spring Awakening, учасник Coachella, EDC Las Vegas, Lollapalooza поряд із Martin Garrix, Major Lazer, Diplo, The Chainsmokers, Marshmello, Tiesto та іншими, але музично REZZ займає окрему стилістичну нішу.

У ніч із 7 на 8 березня у київському клубі 'Atlas відбудеться міні-фест на честь п’ятиріччя #SALATPARTY. Канадська діджейка REZZ стане хедлайнером заходу.

Це буде перший великий виступ REZZ в Україні — країні, в якій народилася та провела раннє дитинство майбутня діджейка. Відігравши на головних сценах EDM-фестивалів у різних містах і країнах, Ізабель на одну ніч повертається додому з ексклюзивним клубним шоу.

REZZ — трендсеттер у світі електронної танцювальної музики. Її називали проривом року, генієм, королевою темної техно-сцени. Під час live-сетів REZZ переосмислює саме сприйняття музики — глибокі баси змушують тіло вібрувати на тонкій межі між бажанням і напруженням, гіпнотичні візуальні ефекти та фірмові сяючі окуляри переносять слухача за межі відчуттів.

REZZ стане хедлайнером 25-го за рахунком міні-фестивалю #SALATPARTY. На одній сцені разом із REZZ виступлять резиденти #SALATPARTY Raft Tone, Leat'eq, ba-Blow, а також запрошені гості Selecta і Retroaerobica.

Запрошенням REZZ, а також технічним шоу зі спецефектами і авторськими візуалізаціями серія подій відзначить 5 років.

7.03.2020, 'Atlas. З 23:00 до 6:00 музика буде грати на декількох танцполах різного формату.

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев