Лідер Brutto Сергій Міхалок працює над сольним електронним проектом

Опубликовано 21 февраля 2018 г.

Також у DREZDEN є Володимир Опсеніца («Океан Ельзи») та Віталій Телезін (211.com.ua).


У своєму сольному проекті під назвою DREZDEN Сергій Міхалок зібрав справнжю інтернаціональну команду: гітариста команди «Океан Ельзи» серба Володимира Опсеніцу та українського саунд-продюсера Віталія Телезіна (працював з командами «Океан Ельзи», Lama, «Dруга Ріка», «Ляпис Трубецкой»). Візуальним оформленням займаються український фотограф Сергій Сараханов та білоруський режисер Володимир Нефедов. Презентацію сайд-проекту та вихід альбому музиканти запланували на вересень 2018 року.

«Я — прихильник New wave, Neue Deutsche Welle та електронної музики з юності. Слухав New Order, Front 242, The KLF, Nena, Joachim Witt та інших. Відвідуючи концерти Laibach та Nitzer Ebb, мріяв створити свою електронну групу багато років. Зараз я знайшов час і найталановитіших соратників для втілення мрії. Ми закінчуємо роботу над першим альбомом DREZDEN — я народився в цьому місті у 72-му році, коли весь рух тільки починався, тому назва не повинна нікого дивувати.

За стилем — це еклектичний сплав з The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. А за текстами — алюзії на найулюбленіших моїх письменників Філіпа К. Діка, Вільяма Гібсона і Брюса Стерлінга. Загалом - New Belorussia Welle і Пост-радянсько-кібер-панк! Ми не претендуємо на глобальне охоплення і загальну любов, але боюся цього не уникнути!», — прокоментував Сергій Міхалок.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев