Сергій Міхалок випустив дебютний альбом сольного проекту DREZDEN

Опубликовано 31 августа 2018 г.

Над альбомом працювали Віталій Телезін, Влад Опсеніца, Антон Азізбекян та інші.


В останній день літа Сергій Міхалок представив цифровий реліз першого альбому нового сольного проекту DREZDEN та однойменний кліп. На фізичних носіях альбом можна буде придбати у вересні.

Кліп «DREZDEN» зняв Олександр Стеколенко, автор декількох кліпів гурту «Ляпис Трубецкой» та Brutto. Стилістом виступила Леся Патока (Patoka Studio), яка також вже працювала з проектами Міхалка.

DREZDEN відкриває для шанувальників творчості лідера Brutto та «Ляпис 98» ще один бік його творчості. Це еклектичний сплав The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. Це поп-мейнстрім, який має на меті змусити слухача зануриться в світ літературних ребусів і філософських текстів, що обіграно музичними переходами.

Сергій Міхалок про новий проект:

«DREZDEN зроблений в дусі поп-культури 80-х. У ті часи “New Wave” і “Neue Deutsche Welle” створювали колишні панки і андеграудні психи, яким не вистачало веселощів і розмаху в рамках субкультур. Групи New Order, The Cure, Blondie, сольні виконавці Фалько і Nena видавали обойми хітів, при цьому залишаючись футуристами, культуртрегерами і нонконформістами. The Clash, Talking Heads або Madness грали полегшені, іноді зовсім танцювальні варіанти ска і пост-панку. Вони знімали класні кліпи, видавали пристойний саунд і збирали великі майданчики, які не губились серед попсових і стандартних зірок. Наші “Дивні Ігри” або “Альянс” теж вміли міксувати красиві мелодії, прості і доступні форми, з багатошаровим і нетривіальним змістом.

DREZDEN це ще й данина часам VHS! Ми брали на прокат “відики”, затарювались алкоголем, запрошували дівчат і дивилися фільми “Божевільний Макс”, “Горець”, серіал “Монті Пайтон”, і, звичайно, на закуску залишали “дорослий фільм” і музикалку з кліпами. Це і був культурний промінь перебудови крізь абсолютно безкультурний шабаш і панковський чад пострадянської анархії. :)

Але, все-таки, DREZDEN — це не “ретро” чи “old school”. Це “Yes Future”, кібер-панк і “New School”! Це музичний аналог “метафізичного реалізму” Мамлєєва. Це світ романів Філіпа К. Діка і Вільяма Гібсона, що проступив крізь декорації та настав. А ще — це “Через терни до зірок” і “Діти чавунних богів”.

Наш DREZDEN — це поп-група для тих, хто любив танцювати в мінському клубі “Аддісс Абеба” після концертів Laibach або Марка Алмонда під Боба Марлі і The Skatalites. Або для їхніх дітей і онуків)

Реалізувати і побудувати такий величезний “Воображаріум” мені допомогли друзі: Віталій Телезін — головний музичний архітектор і зодчий альбому DREZDEN, Антон Азізбекян, Іван і Олександр Галушко, Влад Опсеніца, Олександр та Ігор Стеколенко, Леся Патока, Артур Вакаров, Сергій Сараханов, Андрій Давидовський, Андрій і Дмитро Бобровко, Денис Шуров, Ксюша Твердохліб, і Олексій Аляєв.

Ми дуже мотивовані, натхненні і пишемо другий альбом, не чекаючи жодних “фідбеків” і реакції публіки! Всесвіт DREZDEN вже Є! А ЧИ Є Ви? Це ще треба довести)) Перефразуємо, звичайно ж, наших німецьких філософів і скажемо всім: “Willkommen bei DREZDEN”!

Альбом DREZDEN у iTunes

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев