Новий кліп: «Електромед» «Кора Дуба»

Опубликовано 27 марта 2020 г.

Порятунок світу від підступного ЖЕКу. 


 
Сезонні битви з ЖЕКом за гарячу воду — старі як світ. Тож нова робота української фанк-групи «Електромед» під назвою «Кора дуба», можна сказати, про вічне.
 
«Електромед»: «Це олдскульний хіп-хоп трек про олдскульні війни з ЖЕКом. У приспіві ми так і кажемо: зимою кора дуба — це шуба дуба. А ось нам, людям взимку в своєму будинку іноді і зігрітися нічим, крім як кип’ятити воду в тазику».
За сюжетом сміховинно-абсурдного відео директор ЖЕКу віроломно заволодіває чарівним водопровідним краном, який позбавляє людей гарячої води. Прообраз директора ЖЕКу — це лиходій Містер Фриз з «Бетмена і Робіна» в екранізації Тіма Бертона. У ролі протагоністів — самі учасники гурту — Діма і Богдан. На самому початку вони отримують жорстку відсіч, але не здаються. Повалених і принижених, їх підбирає вчитель східних єдиноборств та запрошує у свій тренувальний табір. Як у класиці азіатських бойовиків! Після виснажливих танцювально-бойових занять, хлопці повертаються в лігво директора ЖЕКу. Цього разу вони вміло розправляються з його бандою і відбирають заповітний ключ. Світ врятований.
 
Режисером кліпу став Маркіян Мірошниченко, який з теплотою у серці згадує про зйомки відео: «Я задовбався 20 годин поспіль кричати на цих придурків!». Сама композиція увійде в майбутній альбом гурту. За продакшн треку відповідає саунд-продюсер «СЫР», відомий по роботі з «Курган & Агрегат, DIYana, «Сальто Назад», LAUD і багатьма іншими артистами.
 
Кліп став призом для групи за перемогу у номінації «Young Blood» на премії незалежної музики Jager Music Awards. Мета самої премії — розвиток локальної української сцени. У різні роки експертне журі обирало переможцями «Young Blood» (номінація для перспективних новачків) групи «Електромед» і [О], а також виконавицю СТАСIК. 
 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев