Прем’єра пісні: «Електромед» (feat. DIYana) «Мама каже»

Опубликовано 22 февраля 2019 г.

«Ма, як тобі фанк?»


Нова пісня гурту «Електромед» — це історія про те, як дитина хоче займатися тим, що їй подобається, а мама каже їй: мовляв «давай, іди на програміста краще вчися, твоїми дурницями грошей не заробиш!». А даремно.

«Я думаю, існують сотні пісень з назвами на кшталт “Mама шото там”. Музло в нашій пісні веселе, завзяте, а слова не рясніють оборотами і глибокодумністю, тому з першого разу багато хто її серйозно не сприймає. Як мама часто не сприймає серйозно слова маленького сина або дочки, вирішуючи долю дитини замість неї. А було б дитя доросліше і сміливіше, то сказало б: “Мам, ти оце свариш мене даремно, я роблю те, що вмію, і мені це подобається, не вибирай за мене майбутнє, краще заціни ага))”», — розповіли учасники «Електромеду».

Музику до пісні написав Ігор Агорич, також участь у записі брала DIYana. Запис проходив на DredLock Production. Головними героями кліпу стали не музиканти, а діти, «Щоб мами і тата дивилися і бачили не тільки майбутнього медаліста і успішного працівника підприємства, а й творчу особистість, що саморозвивається».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев