Новий сингл: Love'n'Joy «Starry Night»

Опубликовано 31 мая 2018 г.

Кияни «оживили» «Зоряну ніч» Ван Гога.


Пісня «Starry Night» стала другим синглом до майбутнього альбому Love'n'Joy, вихід якого запланований на осінь цього року.

На відміну від своїх попередніх драйвових композицій, у новій пісні інді-рок-тріо вирішили спробувати свої можливості в кардинально протилежному напрямку. М'який пульсуючий ритм і мелодійна басова лінія переносять слухача у подорож по нічному небу, що може нагадати «Зоряну ніч» Ван Гога.

«Я дивився на зоряне небо кримської ночі і блукав у лабіринтах мегаполіса, я бачив сни і чув звуки — це і послужило натхненням до написання “Starry Night”.

В якийсь момент, працюючи над піснею, я помітив, що в моїй уяві вимальовується картина, яка нагадує “Зоряну ніч” Ван Гога. Спочатку я намагався відійти від цього образу, але це виявилося досить важко, майже неможливо. Всім гуртом ми прийняли рішення залишити назву “Starry Night” і вшанувати пам’ять генія», — розповів фронтмен гурту Антон Пушкар.

Окрім українських фестивалів, протягом останніх двох років гурт активно підкорює й європейську аудиторію, виступаючи в клубах Чехії, Польщі, Німеччини, Австрії, Франції та Швейцарії.

У 2016 році музиканти виступили на польському фестивалі Inne Brzmienia(PL), а цього року вже засвітлися на німецькому Reverberation festival в рамках другого європейського турне.

Love'n'Joy

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев