Почалося глядацьке голосування в премії APPS Music & SZIGET: Awards

Опубликовано 8 мая 2019 г.

Другий етап відбору на сцену Sziget Festival та перша пара учасників.


APPS Music & SZIGET: Awards оприлюднила спеціально зняті лайв-відео першої пари номінатів — YUKO і OY Sound System, між якими вже розпочалося голосування на сайті премії.

Як проходитиме голосування та відбір у другому та третьому етапі премії?

Тепер кожні два дні фани актуальної української музики зможуть знаходити на http://sziget.apps-m.com/ нові лайви 14 артистів: ADAM, Braii, DZ’OB, INDT, Fontaliza, Jonathan Livingston, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem, «ЦеШо». Лайви поєднуються у пари, між якими премія пропонує обрати той, що сподобався найбільше і проголосувати за нього протягом 7 днів з моменту публікації. Гурт, оцінений найвище у фіналі, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і третім українським артистом у лайн-апі Sziget цього року, поруч з Іваном Дорном і alyona alyona.

Серед номінантів, оголошених у квітні, нове обличчя — Jonathan Livingston. Гурт доповнив лонг-ліст з 14 артистів після того як Cape Cod, на жаль, не зміг продовжити участь через стан здоров’я. Гурт Jonathan Livingston було обрано серед артистів, які також отримали голоси експертів премії на початковому етапі відбору.

Завдяки активності, смаку і відчуттю актуальності меломанів буде визначено переможця в кожній парі. Так 7 гуртів, лайви яких наберуть найбільше голосів, потраплять до шорт-ліста премії, що буде оголошено 28 травня. Відразу після цього відбудеться фінал — 7 лайвів фіналістів будуть транслюватися у прямому ефірі YouTube-каналу APPS Apple Cider з SMS-голосуванням глядачів за одного улюбленого артиста. Кожен, хто віддасть свій голос в SMS стане учасником розіграшу тижневого абонемента на Sziget 2019. Гурт, який отримає найбільше голосів, перемагає.


Як формувався лонг-ліст премії?

У першому етапі музичні експерти премії склали особистий Топ-5 найактуальніших українських артистів, поєднавши критерії премії і власне розуміння «актуальності». Лонг-ліст було сформовано з 14 гуртів, які відповідали критеріям, отримали найбільше рекомендацій і прийняли запрошення взяти участь у боротьбі за премію.

Експертами премії стали Ro Rusakov (організатор Hedonism Festival і засновник ЮБК), Юрій Береза (незалежний музичний оглядач СЛУХ, LiRoom і Open.ua), Олекса Подчашинський (головний редактор Open.ua), Саша Варениця (ідеолог і засновник «Много Воды»), Дмитро Чінь (співвласник і маркетинг-директор Concert.ua), Олексій Бондаренко (головний редактор LiRoom), Альона Дмуховська (співзасновниця Music Export Ukraine), Євген Кібець (засновник HMG), Stereoigor (автор STEREOBAZA на «Просто Раді.О»), Максим Сердюк (головний редактор «СЛУХ»), Олександр Сказкін (програмний директор «Джем ФМ»), Євгенія Стрижевська (організатор Kyiv Music Days), Філ Пухарєв (редактор Karabas LIVE), Iгор Кандабаров (органiзатор Impulse Fest), Роман Григорів (засновник і президент PORTO FRANKO), Андрій Зайцев (програмний директор Радіо Miami), Святослав Роман (засновник sviatpromo), Іван Базар (засновник #ODDEE Agency), Ліда Клов (засновниця Pop Corn CA).


Яка мета премії?

Мета APPS Music & SZIGET: Awards цього року — нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці і ступені визнання в Україні чи за кордоном, оголосивши власні критерії «актуальності»:

• Меседж: свіжість, сміливість, злободенність, органічність.

• Музика і творчі прийоми: втілення прогресивних тенденцій, або експериментальність, вдале комбінування стилів у пошуках нового, свіжий погляд.

• Динамічність, помітна активність, крок вперед: релізи, сольні шоу і тури, участь у знакових медійних проектах, колаборації.

• Виразне обличчя, самобутність і оригінальність вцілому; перспективність у цьому образі.

• Ефектне заповнення незайнятої ніші, або відчутний прорив.

APPS Music & SZIGET: Awards пропонує кожному меломану не залишатися тільки спостерігачем, а ставати учасником: знаходити найактуальніше для себе і заявляти про свій вибір. Насолодитися лайвами YUKO і OY Sound System і проголосувати за улюблений можна вже зараз на http://sziget.apps-m.com/.

Нагадаємо, премія APPS Music & SZIGET: Awards виникла у 2018 році в колаборації одного з найвідоміших фестивалів світу — Sziget — і премії, яка вже досліджувала стан української незалежної сцени — APPS Music. Її метою стало зібрати свіжий врожай української інді-музики початку 2018-го у напрямках електроніка і рок, та обрати найсоковитіший фрукт, гідний виступу в лайн-апі Sziget.

Детально про премію, її правила та етапи, експертів і номінантів, а також про Sziget Festival 2019 можна дізнатися на сайті

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев