Прем'єра пісні нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

Опубликовано 27 ноября 2020 г.

Пісня записана з двома гітаристами гурту, які не є гітаристами.


Поки рідний гурт Святослава Вакарчука «Океан Ельзи» дописує наступний альбом, музикант вирішив використати карантинний час і презентувати деякі нові пісні в рамках окремого проекту  «Оранжерея».

«Оранжерея» — це ліричні та інтимні пісні, які не дуже підходять для рокових стадіонних виступів, і тому вони не потрапляють на альбоми «О.Е».

Першою в «Оранжереї» стала пісня «Знову», відео до якої зняте молодим режисером Олександром Коршаком в оранжереї у столичному національному комплексі "Експоцентр"  ВДНГ.

Слухати

Святослав Вакарчук: «Ми записали її ще в роботі над альбомом Океану Ельзи, але зрозуміли, що це одна з тих пісень, в яких цікава своя доля, тому що вони записані з двома гітаристами, які не є гітаристами. Справа у тому, що наш бас-гітарист Денис і клавішник Мілош взяли не свої інструменти: вони зіграли на акустичних гітарах, а я ж зіграв на фортепіано. Ми відчули, що в цьому є певна енергія, варта бути записаною в окремому проекті».

Над піснею працювали:

Автор, вокал — Святослав Вакарчук.

Гітара, електрогітара, фортепіано, синтезатор — Мілош Єліч.

Сологітара — Денис Дудко.

Робота над майбутнім альбомом «Океану Ельзи» триває, а вже весною відбудеться тур Святослава Вакарчука «Оранжерея».

Святослав Вакарчук: «У ньому Мілош Єліч (клавішник “О.Е.”) і Денис Дудко (бас-гитарист “О.Е.”) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я гратиму на мелотроні. Плануємо також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів.

До програми концертів “Оранжереї” увійдуть декілька нових пісень, які я написав до майбутнього альбому «О.Е.”. А також, я б сказав, “домашні” версії пісень “Океану” та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев